Sūdzību dēlis: Kāpēc uz Latvijā ražotas kafijas, kuru tirgo Latvijā, etiķetēs lieto krievu valodu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kāpēc uz Latvijā ražotas kafijas, kuru tirgo Latvijā, etiķetēs lieto krievu valodu? Kāpēc EU, bet ne ES?” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Juris.

Kāpēc uz Latvijā ražotas kafijas, kuru tirgo Latvijā, etiķetēs lieto krievu valodu?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
60 komentāri

60 komentāri

 • Jānis Lemaks

  Jānis Lemaks

  MILZĪGS FUUUU BEZTABU, KUR ŠITĀDU HERŅU IELIKĀT, NO PSIHISKI NELĪDZSVAROTIEM, VAI PAMUĻĶIEM TAK SŪDZĪBAS NEVAJAG PIEŅEMT...
 • Janka

  Janka

  Латышь открыл для себя мир. Дикарь узнал ,что помимо его языка,в мире существуют и другие )))
 • Vaira Arbidāne

  Vaira Arbidāne

  Vai tik nebija rīkojums no Levita un Kariņa, viņiem jau ar latviešu valodu nu kā ir tā ir 🤷
 • Sandis Skimelis

  Sandis Skimelis

  Tas ir ar tālredzīgumu saistīts
  Lv pieprasa Navaljna atbrīvošanu
  Krievijai citu variantu nav, Lv neklausīt nevar
  Nu kad Navalnijs būs āra, gan jau Lv vinju Panems pie sevis uz Lv
  A šis latviski nesaprot, bet kafiju dzer regulāri kaa zirgs, es pat teiktu spaiņiem
  Nu vo a te jau viss sarakstīts krievu valoda
  Es teiktu Breinigi👍👍👍,
  Bet ja nopietni, uzskatu ka galvenais lai ir latviešu valoda, a kādas papildus ražotājs sarakstījis pilnīgi viņa paša ziņa, un nevajag meklēt kašķi tur kur nevajag, es arī ja būtu ražotājs otru valodu uzrakstītu krievu, sevišķi ja to kafiju tirgo tikai Lv un piemēram eksportē uz Krieviju,
  apraksts ir domāts pircējam, domāju ka Lv lielāka daļa pircēju ir latvieši un krievi
  Apraksts latviešu valoda Lv gribi vai negribi ir likuma prasība, + krievu valoda otrai lielakajai pircēju daļai, viss pareizi, nesaprotu kur problēma
 • Intars Berzins
 • Vineta Mage

  Vineta Mage

  Latviešu valoda skaidri un gaiši rakstīts, kur vēl skaidrāk, ja būtu tikai ķīniešu valodā, tad varētu sūdzēties, jo nesaprastu, ko ar to iesākt!
 • Liene Bērziņa
 • Autoram idiotam

  Autoram idiotam

  Atbildot uz jautājumu kāpēc EU nevis ES? Vispār EU ir saīsinājums no angļu valodas European Union(EU) kas latviešu valodā ir Eiropas Savienība(ES).
 • Autors idiots

  Autors idiots

  Kāpēc sūdzības autors ir idiots?
  PS stulbs jautājums stulbam sūdzības autoram jeb kā jautā tā atbild.
 • Jānis Vīksne
  +10 +10 0

  Jānis Vīksne

  Kāpēc uz tomātiem no Spānijas ir uzlīmītes no Latvijas audzētāja?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!