Sūdzību dēlis: Kāpēc bērnudārzā jāsvin Masļeņica?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Rakstu par svētku svinēšanu bērnudārzā ” Dzilniņa”, Dzilnas ielā 20.”

Kāpēc bērnudārzā jāsvin Masļeņica?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Mana meita apmeklē šo bērnudārzu, grupiņā tika svinēta “Masļeņica” un “Meteņi”. Masļeņica ir Slāvu kultūras mīļākie un gardākie svētki. Šos svētkus salīdzina ar baltu svētkiem Meteņiem, kas ir Saules un pavasara sagaidīšanas svētki.

Kā zināms, šiem svētkiem ir pavisam cita svinēšanas norise un tradīcijas. Tad jau kopā varēja podiņos iestādīt puķu sēklas un galdā likt pīrāgus, zirņus un pupas, nevis slavenās Slāvu pankūkas ar iebiezināto pienu! Gribētu noskaidrot, vai latviešu bērnudārzā jāsvin citu tautu svētkus? Vecākiem vajadzēja sagādāt pankūkas un ievārījumu!”

176 komentāri

176 komentāri

 • Jolanta Rodionova
 • Anastasija Gaidušņaka

  Anastasija Gaidušņaka

  А что плохого в блинах и варенье?! Не все мамы умеют жарить блины, так дети поедят! А кому не нравится традиция, пускай не едят и не жарят, если так тяжело
 • Loreta Roslova

  Loreta Roslova

  Cik var - gripa, Masļeņica🤦‍♀️. Nevediet bērnu uz dārziņu tajā dienā un nebūs nekas jāsvin 👌.
  Pie tam, Meteņu tradīcijas ar kādam var izraisīt dažādas emocijas. Jo viena no tām bija, ka vīrieši pārģērbās par sievietēm un otrādi. Katrs izvēlas, ko svinēt in miers!
  • Richard Vinovsky

   Richard Vinovsky

   Loreta Roslova varbūt vēl ramadanu sākt ieturēt. 🤢
  • Loreta Roslova

   Loreta Roslova

   Richard Vinovsky Jūsu brīva izvēle, dariet, ko gribat!
  • Виктор Дроздовский

   Виктор Дроздовский

   Richard Vinovsky каpec ne, var
  • Janis Rieksting

   Janis Rieksting

   Loreta Roslova tieši tā, katrs izvēlas ko svinēt- mājās, ne bērnudārzā! Tā ir pašvaldības iestāde un šie nav latviešu svētki!!!
  • Loreta Roslova

   Loreta Roslova

   Janis Rieksting bet ir daudz ģimenes, kur ir dažādas tautības, pie tam mēs runājam par pankūkām, kas nekādi bērnus nepadara par citas tautības cilvēkiem 🤦‍♀️. Un dzīvojam taču demokrātiskā valstī, bet kaut kā no diktatūras nevaram un negribam atkāpties 🙈
  • Loreta Roslova

   Loreta Roslova

   Janis Rieksting kas tās par bailēm, tiešām, ja Jūsu bērns svinēs dažādus svētkus viņš nevis augs un apgūs to, ko pasaule dod, bet katru reizi kļūs par citas tautības cilvēku??? Halloween bērni būs monstri, Valentīndienā - ASV pilsoņi, Masļeņicā - krievu tautības utt.😅 Nu ļoti grūti Jūsu bērniem, pat pankūkas ēst nevar...
  • Janis Rieksting

   Janis Rieksting

   Loreta Roslova es šobrīd nerunāju par saviem bērniem bet gan citas tautas svētkiem Latvijas izglītības iestādē! Vai Krievijā svin 18 novembri? Vai Krievijā svin 16 martu? Man nav pretenziju kad kāds savās mājās svin, tā ir viņa darīšana, bet ne bāzties virsū ar citu kultūru! Cita lieta kad tas ir publisks pasākums! Mani bērni vakar Salaspilī publiskā pasākumā arī ēda pankūkas un brauca ar zirgu!
  • Antra Kordoviča

   Antra Kordoviča

   Janis Rieksting Kādas šausmas,pankūciņu diana.😂😂😂😂😂
  • Antra Kordoviča

   Antra Kordoviča

   Janis Rieksting ASV svin 11 November? Kāpěc šeit svin Valentīnus ,helovīnus? Kăprĕc Pašu Vecrīgas siri piesmej izvirtusi varavīksne???
  • Janis Rieksting

   Janis Rieksting

   Antra Kordoviča par to jau runa, nesvin! Un Valentīnus ar Helovīniem bērnudārzā arī nesvin un nevienam neliek tos svinēt- brīva izvēle! Tos slimos kas par savu simbolu izvēlējušies varavīksni ārstēt vajag! Jūs arī laikam nelasat un neiedziļinieties!
  • Antra Kordoviča

   Antra Kordoviča

   Janis Rieksting Bet visi šie svētki tiek svinēti,pārējam piekrītu.Bet pacept pankūkas,nudien nav grēks.
  • Janis Rieksting

   Janis Rieksting

   Antra Kordoviča nav grēks katram pašam svinēt ko vēlas, bet ne pašvaldības izglītības iestāde noteiks man svinēt ne latviešu svētkus!
 • Jekaterina Kaluga
 • S

  S

  Jauki, sirsnīgi pavasara gaidīšanas svētki, vienai tautai vieni, citai citādi, visi labi, galvenais- labsirdīgi, priecīgi. ko nevar teikt, piemēram, par helovinu.
 • Osk

  Osk

  Tas ir labi ka tiek piedāvāti šādi pasākumi, mēs svinam helovīnus un valentīndienas, bet maseļņicu nē, to arī vajadzētu atzīmēt kalendārā kā svinamu dienu.
 • Lilija Paegle

  Lilija Paegle

  Ja reiz svin citu tautu svētkus, tad nevajag izdalīt tikai vienu tautu. Lai svin un lai bērni iepazīst dažādu tautu raksturīgākos svētkus.Varbūt savas tautas un citu tautu svētki pārspētu helovīnus.
 • Вардс

  Вардс

  Дриз яу паликс тикай берни ун вецие цилвеки ЛВ
 • Mamma

  Mamma

  Kapec bernirm jasvin helovini?? Ari tas nav latviesu😀😀😀 lai svin svetku nav par daudz

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!