Sūdzību dēlis: Kādreiz saldējumam bija vairāk riekstu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kādreiz šim saldējumam bija vairāk riekstu! Vienkārši “Ekselence”!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ivars.

Kādreiz saldējumam bija vairāk riekstu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
36 komentāri

36 komentāri

 • Megija Mikažāne
 • Gatis Rozentāls

  Gatis Rozentāls

  Sūdzību dēlī cik esmu redzējis nekā normāls nav bijis publicēts. Ja jāsāk par riekstiem saldējumā cīnīties, tad nu mūsu tautai ir pipec.. 🤦‍♂️🙄
 • Agnese Spetere

  Agnese Spetere

  Agrak viss likas garsigaks jo nebija tads precu klasts veikalos,tagad var nopirkt visu tikai naudy vajag.Agrak ari saldejums POLS bija garsigaks,tagad ka udens.Cilveki jau vairs pasi nezin ko est un ko grib.BET PROBLEMU VAR ATRISINAT UZTAISI PATS MAJAS UN LIEC KLAT KO GRIBI UN CIK GRIBI.Atradusi pa ko sudzeties.
 • Ērika Krimska
 • Raitis Savickis

  Raitis Savickis

  Redz Bez Tabu māk laikam lasīt bet nemāk atbildēt... Laika toč tupi dalbajobi...😉
  Manā skatījumā jūs esat mēslu savākums kurš tikai pirmdienu gaisā var palaist... Neko vairāk... 👏👏👏👏
 • Raitis Savickis

  Raitis Savickis

  Un tad kad būs pilns ar riekstiem tad sūdzēties ko tik maz saldējuma... Ziņu mēdijiem jau nav par ko citu uzrakstīt jo valstī vis kārtībā... Tādi paši tautas uzmetēji kā deputāti.. kam interesē tie rieksti...????!!!!
 • Rolands Porevics
 • Sandis Ābele

  Sandis Ābele

  Priekš kam vispār saldējums jāpiecūko ar riekstiem?
 • Madara Antone

  Madara Antone

  Kadreiz cilvekiem bija ko darit un vairak prāta!Tagad aiz neko darit riekstus parskaita....ko vel publices bez tabu..
 • Māris Ankevics

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!