Sūdzību dēlis: Kādēļ virtuļus un kēksiņus liek katru savā plastmasas kastītē, ja tiek runāts par atkritumu samazināšanu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nesen apmeklēju “Mini Rimi” veikalu Vienības gatvē, Rīgā. Ievēroju, ka vietā, kur ir izliktas bulciņas, ir arī virtuļi un kēksiņi, bet šie virtuļi un kēksiņi ir salikti katrs savā plastmasas kastītē. Citos “Rimi” es to neesmu ievērojusi.”

Kādēļ virtuļus un kēksiņus liek katru savā plastmasas kastītē, ja tiek runāts par atkritumu samazināšanu?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kādēļ virtuļi un kēksiņi tiek likti katrs savā plastmasas kastītē, laikā, kad visi un visur runā par to, ka ir nepieciešams samazināt atkritumu daudzumu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Alise.

30 komentāri

30 komentāri

 • pārdevēja

  pārdevēja

  Labi, nākamreiz noliksim uz zemes, lai visi var uzkāpt virsū, uzšķaudīt, ar spalvām un matiem nobērt, lai mušiņas apdirš- tās Jums mīļākās garšvielas, es tā skatos.
  Stulba un vēl stulbāka - augstākās pakāpes edition
 • Kitija

  Kitija

  Varbūt vēl piekasīsies kolai, kura ielieta plastmasas pudelē vai maizei, kura iepakota maisiņā??????
 • Anna Bērziņa

  Anna Bērziņa

  Nu tad vnk aktīvāk šķirosim to plastmasu🤔.
  Plastmasa nav vainīga, ka tiek izmesta pasaulē, bet gan cilvēks.
  Śķirojam plastmasu speciālajos konteineros un nebūs problēmu.
 • Evita Demidova
 • Līga Narbute

  Līga Narbute

  Labāk šādā traukā .Maximā pārdod bez traukiem, pat pirkt pēc redzētā vairs negribās...divas "tantes" ,katru aptausta un apspriež , kura pēc krāsas nepatīk, kura pēc ķīmijas ož...Nu,tad ko baktīt katru, ja viena ož, tad pārējās noteikti tāpat...fuj..vairs nepērku
  • Ivars Petročenko
  • Līga Narbute

   Līga Narbute

   Ivars Petročenko ja pats tā dari,tad nespried par citiem 🤮🤮🤮
  • Santa Ņikiforova

   Santa Ņikiforova

   Līga Narbute arī esmu redzējusi vēl katu, kad tante nolaiza pirkstu tad pa spaida bulciņu un tad atkal nolaiza, laikam nepatika, aizgāja projām, bet rezultātā bulciņu gan jau nopirka kāds cits.
  • Helga Ara

   Helga Ara

   Cilvēki pie nefasētas pārtikas bieži vien uzvedās kā c*kas! Esmu strādājusi veikalā, maizes nodaļā, redzēju tur tik daudz, ka tagad nevienā veikalā neko vaļēju negribu pirkt. Ja darbinieki cenšās ievērot normas, tad cilvēki to nedara. Kāds ar plikām rokām visu čamda, kāds spļauj, kāds klepo, šķauda un tā varētu turpināt. Tad vēl vecāki ar bērniem, nemaz neskatās, ka bērns ar abām rokām pa bulkām, un darbiniekam nav tiesības aizrādīt, tad uz reiz - es par Jums sūdzēšos. Tā, kā šeit ir ļoti apsveicami, ka viss ir safasēts.
 • Dace Zelca
 • Terēze Onufrijeva

  Terēze Onufrijeva

  Autore pati šķiro atkritumus, ja tā uztraucās par kastītēm? Iet uz veikalu ar saviem auduma maisiņiem? Pērk ūdeni tikai stikla pudelēs utt?
  • Ina Rulle

   Ina Rulle

   Terēze Onufrijeva un ieliek virtuli auduma maisiņā. 😏😄😇
 • Kaspars Galvanovskis
 • Olga Jelisejeva

  Olga Jelisejeva

  Virtuliem ir glazura.lidz ar to isti papira turzina nederes.a atklatas bulcinas loti smuki "sez" papira turzinas.es ari atklatos virtulus nenemu,jo visa glazura izsmerejas kamer aiznes majas,domaju.ka kastites tamdel liek.
 • Sanita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!