Sūdzību dēlis: Kādēļ mazāka tilpuma sula ir dārgāka nekā lielāka iepakojuma dzēriens?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jau ilgu laiku pērku “Cido” tomātu sulu, un vienmēr neizpratni rada, kādēļ 1,5 l sulas maksā 1,08 eiro, bet 1 l maksā 1,29 eiro?”

Kādēļ mazāka tilpuma sula ir dārgāka nekā lielāka iepakojuma dzēriens?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Varbūt starp sulām ir kāda atšķirība?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Monta.

12 komentāri

12 komentāri

 • Emīlija Anna Lagzdiņa

  Emīlija Anna Lagzdiņa

  Nu gan atradusi, par ko sūdzēties! Labāk būtu priecājusies - vairāk varēsi izdzert, pie tam par zemāku cenu nekā iepakojumā, kur sulas mazāk!
 • Ilze Sila

  Ilze Sila

  Tāpēc ,ka cenas vairumtirdzniecībā,vienmēr ir zemākas.
  Parēķinam elementāri ,lai izlietu 100l sulas 2l iepakojumā,vajag uz pusi mazāk iepakojumu nekā 1l tilpumā.
 • Māris Vēgners
 • Pāķis
 • Ilga Gredzena
 • Karina Dulko

  Karina Dulko

  Ja pieseko līdzi cenām par kg vai par l tad bieži vien lielākais iepakojums būs lētāk nekā mazais ..!
 • Benga Madara
  +11 +11 0

  Benga Madara

  😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
  Lai cilvēki pirktu lielos iepakojumus. Ja vēlēsies mazāk dzert, attiecīgi maksās dārgāk, pieļauju ekonomisks iemesls tam ir. Neatmaksājas laikam tāds mazs iepakojums, bet ir pieprasīts.
 • Gaič Rukālovs

  Gaič Rukālovs

  Tādas visādas Montas vajag vienkārši pizģīt, tad beidzot būs iemesls viņām sūdzēties par kaut ko nopietnu.
 • Lohiem
 • Es

  Es

  Tad paņem vienreiz un papēti sastāvu- tas tā pat kā cola- 2,0l ir tīrs cukurūdens, mazākos tilpumos cita garša

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!