Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Kā var uzzināt sveramo konfekšu derīguma termiņu? No 1 kg tikai 1 konfektei virsū derīguma termiņš

“Labdien. Rodas jautājums par sveramo konfekšu derīguma termiņu lielveikalos. Piemēram, “Rimi” šonedēļ akcija halvai – sverama, iepakotas kā konfektes. No 1 kg tikai 1 konfektei/halvai virsū derīguma termiņš, kur arī rodas labās akcijas rašanās.

Kā arī akcijā “AHA” vafeles batoniņi, nevienam virsū nav derīguma termiņa. Pēc lielās akcijas var spriest, ka arī tiem tuvojas derīguma termiņa beigas. Kā var uzzināt sveramo konfekšu derīguma termiņu?”

Iesūtīja: Ina

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • edgars
  0 0 0

  edgars

  esmu pats stradajis rimi veikala ,un zinu terminu sistemu ar sveramajam konfektem, lieta ir sekojosa , zem konfektem atrodas izgriezta plaksnite no konfeksu iepakojuma, kur ir uzradits termins, tas ir domats, ja gadijuma atnak parbaude lai var uzreiz pieradit ka konfektes nav vecas ,bet patiesiba ir sada zem vecajam konfektem ir pievienota jauna iepakojuma plaksnite un veca plaksnite ar beigu terminu tiek izmesta , lidz ar to niecigu dalu jaunas konfektes uzmet pa virsu vecajam , tas ir ja gadijuma atnaktu pvd un parbauditu kadu konfekti no virsejas konfeksu kartas , secinajums ir vienkars uz parbaudi vajadzetu nemt visu konfeksu kasti (parasti so krapsanos pielieto vai nu dargam konfektem ,kuras reti perk ,vai ari reti izplatitam ,mazpazistamam kuras ari,reti perk)
 • Kristīne
  0 0 0

  Kristīne

  Jaatver tik acis...ir termiņi gan pie beramajām kastēm,gan bieži arï pie cenu zīmes..
  Absolūtas muļķības par to,ka akcijas preces ir akcijas,jo tuvojās der.termiņa beigas.ABSOLŪTAS MUĻĶĪBAS
 • Jautrais analītiķis
  0 0 0

  Jautrais analītiķis

  Es, protams, saprotu, ka Ina pērk saldumus priekšdienām, taču attēlā redzamo termiņu - 04.07.2017 nu nekādi nevar saukt par beigu termiņu. Tā ka ieteiktu Inai nedaudz arī pirms iepirkšanās ieskatīties kalendārā, citādi vēl aprīļa sākumā aizskries uz veikalu peldkostīmā :)
  Ikviens veikals saglabā preces iepakojumu ar derīguma termiņu un ja tas nav novietots pie pašas preces, tad pircējam ir iespēja lūgt pārdevējam uzrādīt preces marķējumu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl