Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Kā tas nākas, ka Smiltenes piena produktu “Smūtijs” nav iespējams normāli atvērt?

“Sveiki! Kā tas nākas, ka Smiltenes piena produktu “Smūtijs” nav iespējams normāli atvērt? Korķīti var labi attaisīt, izmantojot šķēres, bet zem korķīša esošo atplēšamo aizdari vēl ne reizi nav izdevies atvērt, nepārgriežot to ar nazi.

Kāpēc pārtikas produkti jāpadara neattaisāmi? Cilvēks ar patuklākiem pirkstiem un īsiem nagiem noteikti to nevarētu attaisīt.”

Iesūtīja: Luīza

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Janis Rieksting
  +7 +5 -2

  Janis Rieksting

  Super sūdzība, drīz jau ja tualetes papīrs pats dirsu neslaucīs vajadzēs sūdzēties!
 • Rihards Zarins
 • Mans vārds
  +3 +2 -1

  Mans vārds

  Tieši ar apgrieztiem , īsiem, nagiem atvērt pudelīti ir ļoti vienkārši un nekad nav bijis problēmu .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl