Sūdzību dēlis: Kā tas nākas, ka konfektes ar alkohola pildījumu var iegādāties jebkurš?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kā tas nākas, ka konfektes ar alkohola pildījumu var iegādāties jebkura vecuma persona un personas apliecinošs dokuments netiek pieprasīts?”

Kā tas nākas, ka konfektes ar alkohola pildījumu var iegādāties jebkurš?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Konfekšu saturā ir alkohols, un alkoholu iegāde noteikta no 18 gadu vecuma,” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Santa.

15 komentāri

15 komentāri

 • Kristīne Prancāne

  Kristīne Prancāne

  Pārdot alkohola končas bērniem ir uz katra pārdevēja sirdsapziņas. Oficiāli tas nav alkoholisks dzēriens. Bet kad man mazas meitenītes grib ko tādu pirk, es nesmu pārdevusi
 • Matīss Šablovskis

  Matīss Šablovskis

  Nē,es ļoti atvainojos,bet šis jau nu ir pilnīgs PIZĢEC.😂😂Tad jau saldējumu ar Rīgas melno balzāmu arī jāpārdod tikai pilngadīgām personām.😂😂
 • Gundars Apkalns

  Gundars Apkalns

  Tas- lai sīkais smerdelis pamēgina ko viņam vajag . Tekilu vai rumu.nejies tak uzreiz pa litram ņemt.
 • Maija

  Maija

  Ar tiem dažiem gramiem pat mušu nepiedzirdīt. Šis konfektes ir pārāk dārgas, lai bērni pirktu nopietnos apjomos.
 • Linette Linette

  Linette Linette

  Nu nav vairs pie kā piepisties. Jēzus 🤦🏻‍♀️
 • Sanita Upe
 • Aigars Bērziņš

  Aigars Bērziņš

  Tapēc es domāju, kāpēc man no rīta tik sūdīgi, jo balzāmam piekodu klāt šokolādes koņčas! 😂
 • Anna Ķire

  Anna Ķire

  🤦🏼‍♀️ Man maximā reiz pajautāja dokumentus pērkot Laimas Melnā balzāma konfektes, citā reizē ruma kūku. It kā kompliments, bet tomēr pārsteigums, jo nezināju vai pase paķerta līdzi. ☺️
  • Līga Prigoda Ex Morkāne

   Līga Prigoda Ex Morkāne

   Anna Ķire, man vienreiz paprasīja dokumentus pie bezalkoholiskā alus 😄
  • Anna Ķire

   Anna Ķire

   Līga Prigoda Ex Morkāne to man joprojām prasa katru reizi un visur, jo tur tāpat esot alkohola klātbūtne, lai mazie nedzerot. tad jau ulmaņlaika kvasam pēc būtības arī vajadzētu 🤷
 • Inguss Brikmanis

  Inguss Brikmanis

  Dinija - tev beidzot variants iegādāties alkoholu.
 • Signe

  Signe

  Kad strādāju veikalā, man tika mācīts, ka arī končas kas ir ar alkoholu, nepilngadīgiem tirgot nedrīkst.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!