Sūdzību dēlis: Kā saprast kūkas sastāvu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kā saprast teikumu tumšiem burtiem?”

Kā saprast kūkas sastāvu?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kas ir “pēdas labības” un kāds sakars labībai ar riekstiem?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Juris.

4 komentāri

4 komentāri

 • Artis Vnk Artis

  Artis Vnk Artis

  Ēst tik vajag :) saules mūžu nav lemts dzīvot lai vai cik veselīgi ēstu....👍🌞 Kā veikalā prasīja viens onkulis pārdevējai pie svariem-man lūdzu desu kurā ir gaļa 👍😄
 • Juris Kante

  Juris Kante

  Saprast vr to, ka r tumšiem burtiem izceltas labās īpašības, bet ar gaišiem visas kaitīgās vielas.Vispār, izlasot šo sastrvu, nākam pie secinājumu, ka sis izstrādājums ir kaitīgs veselībai.
 • Arnita Zadvinska

  Arnita Zadvinska

  Neveiksmīgi uzrakstīts,bet viss saprotams - var saturēt labības pēdas,kurās ir glutēns, un riekstus, vai šo sastāvdaļu pēdas. Tas informācijai tiem, kas ir alerģiski vai šos produktus nevar lietot.
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Cept pašam vai sameklet labu cepeju,būs lētāk un gardāk!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!