Sūdzību dēlis: Jelgavas Tehnikuma ēdnīcā ēdienam ir neatbilstošas cenas! Students to vienkārši nevar atļauties!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

67 komentāri
Jelgavas Tehnikuma ēdnīcā ēdienam ir neatbilstošas cenas! Students to vienkārši nevar atļauties!

“Labdien! Jelgavas Tehnikumam ir noslēgts līgums ar ēdināšanas uzņēmumu “OTTO”, lieta tāda, ka šim uzņēmumam ir neatbilstošas cenas ēdienam. Kompleksās pusdienas maksā 2,50 eiro, bet, ja negaršo tas, kas ir pusdienu piedāvājumā, tad cena dubultojas.

Un porcijas nav tik lielas un kvalitāte ne tik, lai maksātu tādu naudu! Mēs, studenti, nesaņemam tik lielu stipendiju, lai nodrošinātu pusdienas veselam mēnesim.

Tāpat arī ēšanas piederumi nav rūpīgi nomazgāti. Tiešām pretīgi ēst no tādām dakšām, uz kurām ir nospiedumi.

Kefīra glāzē bieži ir atrodamas melnas spalvas, kuras ņemam ārā ar zobu bakstāmo. Manuprāt, tas nav normāli, ka studentiem par tādu ēdienu ir jāmaksā tādas summas… Piemērs: pildīta paprika maksā 2,00 eiro, bet nav zināms, kas tur ir iekšā.

Salātu lapa, divi mazi tomāti un divas olas šķēlītes maksā 1,00 eiro. Mērces liek tik maz, ka jāprasa, lai pieliek klāt un, protams, par mērces pieliešanu vēl ir jāpiemaksā.

Par frī kartupeļiem, karbonādi un nedaudz salātiem ir jāmaksā 4.30 eiro. Varbūt vienreiz mēnesī es varu atļauties tā paēst, bet ne katru dienu!

Varbūt Jūs varētu palīdzēt noskaidrot, kāpēc ir tik ļoti augstas cenas, ja, zinot, ka te mācās studenti un lielākā daļa nepelna naudu paši, bet sponsorē vecāki pusdienas!”

Iesūtīja: Karīna

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • V
  +14 +11 -3

  V

  Jelgavas Tehnikumā ir jauna kafeinīca.
  ēdiens tiek gatavots uz vietas, ne vienmēr labā kvalitāte (un te neiet runa par gaumi).
  pat tie kuriem stipendija ir maksimālā nevaretu atlauties ēst šajā ēdnīcā.
  es piekrītu visam šim rakstam.
  un ja jau tā, tad runa iet par augstām cenām - tas tikai, tāpēc, ka liela īres maksa vietuvei. bet iespējams arī ir citi iemesli.
 • Sintija
  +15 +10 -5

  Sintija

  3€ nav adekvāta cena par pusdienām. Es par kartupeļiem, mērci, salātiem un kefīru pagājušo gad maksāju bik vairāk par 2€ , šogad veseli 4€!!! Skolā skolēns ir 5 dienas nedēļā, katru dienu paēst=20€ , 20€x 4 nedēļas 80€!!!!! Tas nav normāli!!!
 • Aaa
  +8 +7 -1

  Aaa

  Macos tehnikuma,bet eju est pari ielai uz 4 sakumskolu.tur ir labas orcijas un loti garsigs ediens. Esmu loti apmierinats,apkalposana ir loti laipna un patikama. Cenas ir samerigi normalas prieks tadas porcijas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl