Sūdzību dēlis: Jēkabpils slimnīcā katru dienu pasniedz putru!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jēkabpils slimnīcā ēdiena ziņā nekas netiek mainīts!”

Jēkabpils slimnīcā katru dienu pasniedz putru!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ielika omi slimnīcā, katru dienu viņu apmeklēju, visu laiku nesa vienu un to pašu putru.

Par ko 10 eiro dienā jāmaksā? Ja pat ēdienu nevar normālu pasniegt,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Vineta.

118 komentāri

118 komentāri

 • Džanka

  Džanka

  9.50 dienā par uzturēšanos plus pvn kāda pārtika, kādas zāles fiksi ņem laukā ārstē mājās!!!!!!!
 • Ainis Paulins
 • Aija Jefimova

  Aija Jefimova

  Viņiem kvotas beigušās, un vairāk par putru nesanāk!🤣
 • Dana

  Dana

  Gulēju Jēkabpils slimnīcā nesen un pārliecinājos,ka gatavotais ēdiens garšo labi. Bija gan putras,kas starp citu ir veselīgas,gan zupas,gan otrais ēdiens ar gaļu. Un tādās bleķa bļodās kā foto gan nedeva. Pirms pāris gadiem ārstējos Rīgas slimnīcā,kur ēdienu veda kastēs katram pacientam savā.Man nepatika,jo nebiju pārliecināta,ka katru kasti pēc tam mazgā. Un ēdiens reizēm bija ne visai. Vienreiz (es tur biju tikai kādu nedēļu.) bija vistas stilbiņš,kuru es neēdu,jo dīvaini smakoja .Blakus gultas kaimiņiene,kura pati bija strādājusi par pavāri slimnīcā,teica,ka ja gaļa ir ar smaciņu,vajagot pamērcēt vieglā zilo graudiņu šķīdumā. Izbeidziet cilvēki rakstīt uz bez tabu tādas muļķības.
 • Arina

  Arina

  Neticu, ka omei tā pat vienkārši dod to putru un tieši tādu. Cik nu slimnīcā biju, normāli tur ēdieni. Dzemdējot, vispār itkā mājās, gan salāti klāt pie visa, gan kotletes, plovs no vistas filejas utt utt! Viss atkarīgs no tā, kāpēc jūs esat slimnīcā. Tētim, ārstējot sirdi, viss bija bez sāls utml. To taču jāsaprot... bērniem arī tur piedāvā tieši to, ko var ēst mazi bērni...
 • Leontina Dimante
 • Daiga Livdane

  Daiga Livdane

  Slimnica domāta.lai atveseļotos.nevis rītu!!😀man katru reizi patik gulet slimnicā..ir sava veida diēta.jo nemaz negribas ēst..
 • Rolands Iraids

  Rolands Iraids

  ...Eh BezTabu! Par ko par ko pārvēršas Latvijas republikas televīzija 😐... Nožēlojami, ka šim s√£∆m ir pieprasījums un labi reitingi...
 • Mudite Galanina
 • Arnita...

  Arnita...

  Tak ko spriežam..??Mēs tak nezinām kas tai omei īsti kaiš...varbūt putras ir vienīgais ko vina drīkst ēst..Man mamma arī bija slimnīcā Jēkabpilī..ziniet...kad braucu ciemos bij porcija jāpalīdz apēst...Nevēju sūdzēties ka māte būtu badā...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!