Sūdzību dēlis: Jaunā gada pareģojumi uz cepumiem tikai krievu un lietuviešu valodā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vecgada vakara zīlēšanai vienā no “Akropoles” veikaliem nopirkām Laimes cepumiņus.”

Jaunā gada pareģojumi uz cepumiem tikai krievu un lietuviešu valodā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Bija rakstīts, ka varēs lasīt pareģojumus latviešu un krievu valodā, taču patiesībā visi pareģojumi ir lasāmi tikai krievu un lietuviešu valodā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo pircēja.

18 komentāri

18 komentāri

 • Aldis Kokarevics

  Aldis Kokarevics

  trāpījās,bet dari tā-ieguglē tulkotāju,saberz cepumu uz datora,aplej ar siltu ūdeni un paskaties spogulī........pēc laiciņa sapratīsi!
 • Rinalds

  Rinalds

  Globāla mēroga katastrofa, drošības policijas iesaiste ir nepieciešama!
 • Guru

  Guru

  Par vēlu cepties.latvijā latviešiem nekas sen jau nepieder vis investēts un pārdots.pat valdībā sēž iebraucēji un liekēžus.nekā personīgā tas ir tikai biznesa.
 • Hmm

  Hmm

  Tā ir necieņa pret valsti un Latviešiem,lai valodas inspekcīja,ar patērātāju kantori liek sodus.Ja kādam ir vienalga,tas nenozīmē ka pārējiem tāpat.
 • Janis
 • Gints Mileris
 • Jana Meške
  • Kristaps Zariņš

   Kristaps Zariņš

   Jana Meške jebkurai precei kuru var nopirkt Latvijā ir jābūt valsts valodas tulkojumam .
 • Ina Berzina

  Ina Berzina

  Latvieši ir gudrāki, tāpat neticēs raganām un pareğojumiem.
 • Ēriks Plešs

  Ēriks Plešs

  Nu beidzat piekasīties!Nu nav ,liela brēka.Tatad nav paredzēts,es neiespringstu uz to!Ir svarīgākas lietas uz šis zemes virsmas!Gribas redzet šo cilveku,kuram tik loti rūp tas! Un viņa paskaidrojumu,kāmdēļ?
  • Ēriks Plešs

   Ēriks Plešs

   Elans Lācis Aizmirsti un dzīvo bez šiem aispriedumiem,un vis bus labi,nebojā otram latvietim dzīvi,ja redz gribas būt kautkam redzamam!Chill.
 • Mikus Rūznieks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!