Sūdzību dēlis: Jau otro reizi nopērku vecus nagetus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

33 komentāri
Jau otro reizi nopērku vecus nagetus!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Protams, čeks jau sen atkritumu spainī, bet “Maximas” lietotnē paskatījos, ka iepirkāmies 31.jūlijā plkst. 15:48.”

“Šodien izņēmu no ledusskapja nagetus, dēls ļoti vēlējās, lai uzcepj, bet te šādi brīnumi. Ja tā būtu pirmā reize, es neko neteiktu, bet šī ir jau otrā reize, kad šādi notiek. Esmu patiešām nepatīkami pārsteiga, vēlējos brīdināt visus pārējos. Saprotu, ka karsts laiks, bet iepakojums bija aizvērts un derīguma termiņš vēl vairākas dienas. Labi, ka mums mājās suņuks!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Evija.