Sūdzību dēlis: Jau nedēļu nevaru pasūtīt pārtiku uz mājām!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Saņēmu sen gaidīto mājas piegādi no veikala “Rimi”. Gaidīju tieši 10 dienas.”

Jau nedēļu nevaru pasūtīt pārtiku uz mājām!

“Biju ļoti priecīga un apmierināta par to, ka nav jāiet uz veikalu. Gribētu neklātienē iepirkties biežāk, bet jau kādu nedēļu to nav iespējams izdarīt vispār, jo nav brīvu piegāžu laiku. Būtu pat gatava maksāt saprātīgu naudas summu par piegādēm.

Domāju, – šo iespēju vēlētos izmantot daudz lielāks pircēju skaits, kā šobrīd veikalu tīkli apkalpo. Principā šī varētu būt papildu niša tirgū. Šobrīd ir arī daudz darba meklētāju, kuri būtu gatavi pakot preces potenciālajiem pircējiem.

Tāpat šobrīd ir daudz šoferu, kuri palikuši bez darba (taksisti, sabiedriskā transporta vadītāji), kuri varētu piegādāt šīs preces klientiem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Agnese.

16 komentāri

16 komentāri

 • Jānis

  Jānis

  Gribu zināt vai tiešām tirgus būs Ādažos. Kā ar ierobežojumi.
 • Piegade

  Piegade

  Paciņu pakošanai vajadzētu notikt pa taisno no rimi noliktavas, lai tas notiktu raitāk, un tie darbinieki netraucē pircējiem un neveido lielāku drūzmēšanos veikalā. Tad arī varētu piedāvāt lielāku skaitu piegādes.
 • Peksis
 • Girts Liepins
 • Inta

  Inta

  Ja tas tiesa rimi un barbora piedava atvest pasutijumu uz majam bet jagaida loti ilgi bet berns grib est sodien un tagad. Vajg vairak soferu un masinas. Laikam jau ta notiek tik arzemju filmas
 • Ieva

  Ieva

  Rimī mājas lapā ir diezgan daudz darba piedāvājumu, tai skaitā arī tiek meklēti pakotāji un šoferi internetveikalam, bet laikam jau cilvēkiem kuri pazaudējuši darbu tomēr nevēlas meklēt ko jaunu.
  • AivarsS

   AivarsS

   Bet ja vilvēki ir laimīgi saņemt algu no koronas, kāpēc viņiem kustēties un strādāt?
   • Ieva

    Ieva

    Tieši tā, kāpēc?!? Tāpēc arī nebūs papildus piegādes no Rimī.
  • Kate

   Kate

   Nevajag, mes pashi piedavajam Rimi savus pakalpojumus, mums ir vairakas mashinas ar shoferiem kas gatavi izvadat produktus. Rimi atteica, sakot ja bus nepiecieshama palidziba njemsim veraa. Taa kaa, nee, Rimi pashi nedod iespēju sev palīdzēt.
 • Inta

  Inta

  Ilgi jāgaida vīrusa dēļ,normālajā laikā pasūtījumu varēja saņemt tai pašā dienā.Izklausās,ka te daži cilvēki ir tiko piedzimuši,- es jau daudzus gadus pašūtu,jo esmu invalīds.Ir tāds veikals NUKO - piegādā preces pa visu Latviju.Pa Rīgu vēl ir BARBORA, kurā arī tagad ir vieglāk noķert brīvu piegādes laiku.Arī NUKO ir iespēja...
  • Žanete

   Žanete

   Tiem,, tikko piedzimušajiem,, bija reāls piedāvājums kā varētu risināt situāciju un kur ņemt trūkstošo darbaspēku! Personīgi es TĀ sapratu šo vēstījumu.
 • S

  S

  Cik saprotu, pilsētās vairs ēdnicu nav, ir tikai restorāni, kuri veikli manipulēja ar čekiem, pirmčekiem vai kā tos sauca, lai rezultātā iznāktu pelēka zona.Tagad visi ir ciet, jo vieglāk saņemt tos dikstāves pabalstus, nevis gatavot un piegādāt.Laikam arī VIDam vieglāk neiekasēt neko, nekā lasīt pa kapeiciņām vai ļaut strādāt bez nodokļiem.
 • Aija

  Aija

  Pilnīgi piekrītu Agnesei par piegādi uz mājām. Arī mēs, lauku cilvēki, to labprāt izmantotu, bet mums tādas ekstras neviens veikals nepiedāvā. Tas ir bēdīgi, ka esam tā apdalīti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!