Sūdzību dēlis: Jau nedēļu nevaru pasūtīt pārtiku uz mājām!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

16 komentāri
Jau nedēļu nevaru pasūtīt pārtiku uz mājām!

“Saņēmu sen gaidīto mājas piegādi no veikala “Rimi”. Gaidīju tieši 10 dienas.”

“Biju ļoti priecīga un apmierināta par to, ka nav jāiet uz veikalu. Gribētu neklātienē iepirkties biežāk, bet jau kādu nedēļu to nav iespējams izdarīt vispār, jo nav brīvu piegāžu laiku. Būtu pat gatava maksāt saprātīgu naudas summu par piegādēm.

Domāju, – šo iespēju vēlētos izmantot daudz lielāks pircēju skaits, kā šobrīd veikalu tīkli apkalpo. Principā šī varētu būt papildu niša tirgū. Šobrīd ir arī daudz darba meklētāju, kuri būtu gatavi pakot preces potenciālajiem pircējiem.

Tāpat šobrīd ir daudz šoferu, kuri palikuši bez darba (taksisti, sabiedriskā transporta vadītāji), kuri varētu piegādāt šīs preces klientiem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Agnese.