Sūdzību dēlis: Ja rūpīgi salīdzina akciju cenas, ir redzams, ka tā ir klaja cilvēku maldināšana!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

34 komentāri
Ja rūpīgi salīdzina akciju cenas, ir redzams, ka tā ir klaja cilvēku maldināšana!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“”Maxima” veikalos tiek rīkotas akcijas, kurām regulāri ir it kā labas cenas dažādām precēm. Taču, ja rūpīgi salīdzina, tad skaidri redzams, ka tā ir klaja cilvēku maldināšana jeb ķeršana uz muļķi.”

Piemēram, šodien piefiksēju, ka visu sveramo malto gaļu cenas norādīts kg ar kliedzošu atlaidi, bet uz iepakojuma cenas joprojām ir bez atlaides. Lieki piebilst, ka pēc svara aktuālā cena veidojas bez atlaides.

Tas nav tikai viens gadījums, bet regulāra parādība uz akcijas laiku. Šoreiz vienkārši neizturēju un vēlējos brīdināt pārējos cilvēkus, lai rūpīgi pievērš uzmanību tam, cik un vai vispār ir iespēja ietaupīt,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Līga.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ewa
  +25 +20 -5

  Ewa

  Stulbā zoss. Maximā to sauc par trešo cenu, kas no datora tiek palaista uz kasi un cenu zīmēm. Caur kasi būtu aizgājis pa lētāko cenu. Tak redzams, ka tā nav akcija, bet samazināta cena.
 • Renars Cirulis
  +19 +14 -5

  Renars Cirulis

  Nu tā kā būtu pirmo reizi veikalā.Tak kasē tiek iedota tā atlaide. Muļķīgs nepārbaudīts raksts.
 • Agnese Marija
  +7 +6 -1

  Agnese Marija

  Pie kases cena automātiski pārveidojas ar atlaidi, neskaitāmas reizes esmu tā pirkusi.
  Vienīgais nesaprotu kādēļ uz iepakojuma cena uzreiz nav norādīta ar atlaidi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl