Sūdzību dēlis: Ja pērkat šos konservus, esat piesardzīgi! Vai tiešām ir jāmāna cilvēki?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Ja pērkat šos konservus, esat piesardzīgi! Vai tiešām ir jāmāna cilvēki?

“Labdien! Negribu neko sliktu teikt, bet – vai tiešām ir jāmāna cilvēki? Uz iepakojuma rakstīts “SKUMBRIJA” tomātu mērcē! Bet atverot, man lika aizdomāties, vai tiešām tā ir tomātu mērce! Pēc izskata liekas, ka tur iekšā ir ūdens un eļļa! Ja pērkat šos konservus, esat piesardzīgi!”

Iesūtīja: Elvis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Lana Gūtmane
  +2 +2 0

  Lana Gūtmane

  Gatavojiet paši zivju konservus tad nebūs pārsteigumu un garšas ziņā 100 punktu priekšā
 • Jana
  +2 +2 0

  Jana

  Lika aizdomāties :D Labi, ka sanāca laiks pasēdēt, padomāt, es arī nopirkšu, lai man atrodas brīdis sev un savām domām :)
 • Ieva Kalnciema

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!