Sūdzību dēlis: Izrādās, ka nopirktie lauku gurķi nemaz nav ražoti Latvijā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veikalā iegādājos “Spilva” ražotos gurķus “Lauku gaumē”. Izrādās, tie ražoti Turcijā.”

Izrādās, ka nopirktie lauku gurķi nemaz nav ražoti Latvijā!
PIXABAY

“Nepatīkams pārsteigums, parasti “Spilva” asociējās ar Latvijas ražotāju. Protams, veikalā etiķeti daudz nepētīju, bet labs mārketinga triks, nosauc par “Lauku”, un kuram patērētājam pie preču plaukta var ienākt prātā, ka tas nav Latvijas ražojums!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Kristaps.

13 komentāri

13 komentāri

 • Zakitis
 • ZM

  ZM

  Viss pārdots. Brīnims, ka vēl saldumus tepat ražo. Orklaar nav Latvijas uzņēmums.
 • Pupsiks

  Pupsiks

  Izskatās, ka Kristaps ir galīgs lohs, ja šobrīd uztraucās par saviem gurķiem
 • Hi....

  Hi....

  Turcija jau vēl ok....gadus atpakaļ biju manījusi Spilvas gurķu izcelsme Indija
 • Bijusais2 grupas invalids

  Bijusais2 grupas invalids

  Traka shēma vienkarsi neperkat ES saku baz galvu pliti
 • ZM
 • Liana

  Liana

  Tas normali,jo Latvijas laukos gurķi sāk ražot vasaras vidū.
 • Tūrists
 • Lohiem
 • S

  S

  Par zīmoliem runājot- mēs joprojām varam nopirkt Jelgavas cukuru. Spilvai, kaut arī pārdevusies, vismaz kādas ražotnes ir Latvijā, bet cukura ražošanu pie mums ar tā laika valdības svētību brīvprātīgā piespiedu kārtā lika iznīcināt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!