Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

18 komentāri
Izkrita akcijas cenu zīme – apakšā bija parastā cenu zīme ar tādu pašu cenu, kā akcijas!

“Es šodien iegāju veikalā “Lats”, K. Barona ielā! Izkrita viena akcijas cenu zīme, bet apakšā bija parastā cenu zīme ar tādu pašu cenu, kā akcijas.

Nolēmu paskatīties arī pārējām. Pievienoju foto, lai visi redz!”

Iesūtīja: Daniela

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Guntis Zarins
  • Лера Цируле
    +20 +17 -3

    Лера Цируле

    Ārprāts, tiešām visi domā ka katram veikalam darbinieki paši izdomā akcijas? Lielākai daļai veikalu tiek atsūtītās cenu zīmes, un veikala darbiniekiem tas ir tikai jāsaliek, nejautājot kāpēc tā. Atlikušai veikalu daļai cenu zīmes tiek atsūtītās pa epastu un tiem to jaizprinte un jāizliek, arī neko nejautājot. Nevajag parastos darbiniekus vainot pie vadības neadekvātam rīcībām.
  • Jolanta Balode

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl