Sūdzību dēlis: It kā iegādājos banānus, bet izskatās, ka tomēr zupu un tomātus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iegādājos banānus veikalā “Mego”, Rīgā, Saharova ielā 2.,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.

It kā iegādājos banānus, bet izskatās, ka tomēr zupu un tomātus!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
10 komentāri

10 komentāri

 • Atceros

  Atceros

  Hallo! Pats vainīgs, ka veikalā neapskatās ko pērk. Dīvaini cilvēki! Un vēl sūdzās par savu muļķību!
 • Zane

  Zane

  Jānis ir īsts jānis!Lai rakstītu sūdzību te,kas neko neatrisina,būtu gājis atpakaļ uz Mego un tur sūdzējies.Gan jau kāds.... darbinieks ir samarķējis ne to vien!
 • Aivars Sirovatskis

  Aivars Sirovatskis

  livehack - nonjemt uzliimi no banaaniem un uzliimeet to uz nike zekjeem (piemeeram) :) Taa par mazu naudinju var iegaadaaties daargaakas preces 🤣
  • Andrejs Tkacenko

   Andrejs Tkacenko

   Aivars ne vienmēr nostrādā... 🙈
   Apsardze redz monitoros kasi un turpat apsardzes monitora iet rindiņa ar izsisto preci.
   • Paldies

    Paldies

    Un katrai kasei sēž divi redzīgi apsargi kas visu redz, ļoti izdevīgi.
 • Dace Vaitilaviča

  Dace Vaitilaviča

  Bez Tabu, lūdzu izveidojiet, paralēli sūdzību dēlim, tādu kā "Starmetis", "Dadzis" vai , piemēram "Bez Tabu Pirts"
  Nopietni, kaut ko tādu vajag, jo reizēm jau nemaz nevajag sūdzēties, jo ir jautri uzzināt, ka laša sastāva ir cūkgaļa vai, kā šijā gadījumā- banāniem līdzīgu biešu zupu un tomātus :D :D :D
 • Ance Šlisere - Vilcāne
 • Dace Dālberga
 • Агнеша С.

  Агнеша С.

  Es nesaprotu cilvēkus...viņi vispār neskatas ko pērk?! 😒 un tad sūdzas....
 • Re kā!

  Re kā!

  Janka,pasniedz tik sievai gan viņa zinās ko darīt ar šo pirkumu. Divi vienā,droši ka tas saturs būs redzams kad nolobīs banānu.🍌🍌🍌🍅

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!