Sūdzību dēlis: Informācija par tauku daudzumu sierā atšķiras!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veikalā “Maxima” jau sen pārdod “Favita” sieru ar 45 % tauku daudzumu.”

Informācija par tauku daudzumu sierā atšķiras!

“Intereses pēc apskatījos sastāvu – tur tauku saturs uzrādīts 18 %. Kuriozs vai mārketinga triks?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Pēteris.

4 komentāri

4 komentāri

 • Vii

  Vii

  Pareizi Speak saka - absolūtais mitrums 45%, sausnē - 18%. Papēti sieru etiķetes citos veikalos :D
 • Kristīne Selga
 • Dzuljeta

  Dzuljeta

  Maxima nevar pirkt sierus vispar. Vienas dienas laika tas paliek niksts un balts vienalga kur ka turi
 • Speak

  Speak

  Tas ir tikai no viduslaikiem ieradies triks ar to ka sierā ir ūdens - kopā 18% tauku, sausnē 45%

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!