Sūdzību dēlis: Ieraugot preces termiņu, sagriezās vēders!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iegādājos T/C “Akropole” veikalā “Maxima” siļķi eļļā! Atbraucot mājās, vēders sagriezās, ieraugot termiņu!”

Ieraugot preces termiņu, sagriezās vēders!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Iegādājos 2.09.19, bet derīguma termiņš 28.08.19,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Madara.

51 komentārs

51 komentārs

 • Dace Saulīte
 • Jānis Eglītis

  Jānis Eglītis

  Ar zivi ir jābūt uzmanīgiem. Ja ir termiņš iztecējis, jāskatās, kādā kondīcijā ir zivs, bet labāk neēst to... Aiznest atpakaļ uz veikalu. Es pēc līdzīgiem gadījumiem sāku vērīgāk skatīties uz derīguma termiņiem produktiem
 • Alda Perševica

  Alda Perševica

  TAS KA NEDAUDZ BEIDZIE TERMINS NENOZIME KA NEVAR EST TIKAI NEVAJAG PARDOT PAR LIELU CENU
 • Edgars Bremšmits

  Edgars Bremšmits

  Zviedri vispār būtu sajūsmā,ne tik ļoti lielā,bet tomēr...iztecējis termiņš nozīmē nenogatavojušos zivi,pusgada prasročka būtu ideāls gatavības rādītājs😉😂👍
 • Rita Malvesa

  Rita Malvesa

  Ieejot veikalā jātur acis vaļā un jāskatās ko pirkt.
 • Linda Eliza Lapsa

  Linda Eliza Lapsa

  Pfff, 5 dienas...vienu reizi nopirku saldējumu un mājās verot vaļa pamanīju, ka termiņš beidzies vairāk kā 2 gadus... 😂😂😂
 • Mairita Ezeriņa

  Mairita Ezeriņa

  Es jau domāju, ka būs beidzies termiņš pirms pāris gadiem. 🤣 Bet atverot un izlasot.. Smieklīgi.. 😆
 • Maximālists
 • Gints Jermacans

  Gints Jermacans

  Bet Madara ir mileniālis un tapēc pati nav spējīga saprast zivs it laba Vai jamet arā :D bez cipariniem dzive gala
 • Linda

  Linda

  Vienkārši debīla. Veikalā uz vietas neskatās termiņus. Pati vainīga... Ko var čīkstēt???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!