Sūdzību dēlis: Iekšā pomelo pārsteigums – tārpi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nopirku veikalā “Maxima” pomelo! Kas tur iekšā? Oranži tārpiņi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Kristīne.

Iekšā pomelo pārsteigums – tārpi!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
7 komentāri

7 komentāri

 • Lauma
 • Kika
 • Iveta Tetere

  Iveta Tetere

  Tiešām sūdzību dēlī par tārpiem??? Tas ir auglis un dabā tā ir iekārtots. 🙈
  Pēc mizas auglis izskatās bojāts, tātad jau varēja būt vilšanās.
 • Kondrāts

  Kondrāts

  Gadās arī tā. Banānos mēdz būt zirnekļu kokoni, tie gan ir bīstami. Šis ir mazliet nepatīkami.
 • Interesanti!
 • Pose

  Pose

  Tevi jogas vegānu skolā būs piekāsuši - tie brūnie pleķi uz mizas liecina par tārpu klātbūtni. Tārpiņš Cryptophlebia leucotreta cilvēkiem nekaitē.
  • Vilks

   Vilks

   Ja nemaldos C.leucotreta sastopams pārsvarā Āfrikā, bet pomelo parasti audzēti Ķīnā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!