Sūdzību dēlis: Iegādājos pienu, rakstīts – no rīta slaukts svaigpiens! Biju šokā, kādas tam veidojas nogulsnes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Iegādājos pienu, rakstīts – no rīta slaukts svaigpiens! Biju šokā, kādas tam veidojas nogulsnes!

“Sveiki! Iegādājos brāļu tirgū – t/c “Minska” – pienu. Rakstīts – no rīta slaukts. Svaigpiens. Pienu pērkam reti. Ja jau reti, tad jāņem labs un jāatbalsta vietējie.

Uzticību viesa arī tas, ka pārdevējs tirgo tikai piena produktus – pienu, biezpienu, sieru, sviestu. Man tika pēdējā piena pudele.

Pienu ieliku ledusskapī, guļus. Pievienoju bildes ar nogulsnēm, kas veidojas, stāvot nekustīgi. Es biju šokā, bet tad padomāju, ka varbūt tagad liek kaut ko visi klāt, lai nebojātos.

Bet, tā kā izskatās riktīgi pretīgi, tad neriskēju lietot uzturā. Pajautāju lauku draudzenēm, teica, ka tā nav jābūt. Bildes pielikumā. Tirdziņš rīt būs Deglava ielā pie lielās “Maxima”.

Interesanti, kas tas ir. Vai tiešām liek klāt kaut ko kaitīgu?”

Iesūtīja: Sanita

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Arnolds Liepa
 • Zane
  +8 +8 0

  Zane

  Cik es saprotu no piena-tad šo noteikti jāaiznes atpakaļ tirgotājam uN NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEVAG LIETOT.Jums ir trāpījusies ļoti šmucīga saimniece!Sarkanās nogulsnes varētu būt-vai nu asinis pienā,vai arī piegāzts rūsains ūdens,gruži pudeles dibenā liecina,ka piens nav izkāsts.Es NEKAD nepērku pienu no nepazīstamas saimnieces!Vispār jau būtu jāziņo PVdienestam.
 • Zane
  +4 +4 0

  Zane

  Gribētos zināt,ko teiks šis tirgotājs?Kā izskaidros.jo nekam tādam pienā nemūžam nevajadzētu būt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!