Sūdzību dēlis: Iegādājos it kā svaigu gaļu, bet izrādījās, ka jau beidzies termiņš!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien iegādājos svaigu gaļu, atnesot mājās, vēlējos paskatīties, līdz kuram datumam produkts jāizlieto.”

Iegādājos it kā svaigu gaļu, bet izrādījās, ka jau beidzies termiņš!

“Paskatoties uz iepakojumu, secināju, ka gaļa bija jāizlieto līdz 05.11.2019., bet šodien ir 07.11.2019. Diemžēl nemāku ceļot laikā,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Aiva.

25 komentāri

25 komentāri

 • Janis Jekabsons
 • Aija Puzarele

  Aija Puzarele

  Pirmkārt, termiņi jāskatās pērkot,nevis mājās.Otrkārt, jāsaglabā čeks un, ja šādas problēmas jānes atpakaļ uz veikalu. Treškārt, iespējams svariem nepareizs datums un ar termiņu viss kārtībā.
 • Benga Madara
 • Renāte Mihailova

  Renāte Mihailova

  Kaut kas jau tv3 jārāda,citādi aizslēgs ciet kā lnt, Ja katrs sūdzētos par vecām precēm,tad raidījums nodrošināts ar sižetiem 10 gadus uz priekšu. bet šos sižetus projektu nedēļā arī varētu veidot. skolēni... /par vecām precēm, kam termiņš beidzies/
 • vitalii

  vitalii

  Dirsējiem par ""jāskatās ar acīm ,ko pērk"" --tātad ,veikals nekādu atbildību nenes un var kraut plauktos ko vien grib?? Vecu ,sapuvušu ,smirdīgu un.t.t. pircējs vainīgs pats ,ka nopircis veikalā vecu gaļu???? Jūs esat idioti!!!!
  • Vitalii

   Vitalii

   Pilnìgi Jums piekrìtu.
   Stràdàju veikalà àrzemès.
   Katru rìtu nàk neatkarìga pàrbaude,un visi gaĺas,zivju stendi tiek pàrbaudìti.
   Kà var veikals nenest atbildèt?
 • Lauris Berģis

  Lauris Berģis

  Kā man patīk šitie lētās slavas tīkotāji😐😆
 • Andris Stasja
 • Sanita

  Sanita

  Preces derīguma termiņš jāskatās veikalā nevis mājās😎😃
 • Sigita Fedotova

  Sigita Fedotova

  Cilvēciska kļūda.Iepakots 7.datumā izlietot līdz 5.datumam.Vienkārši secība nepareizā
 • Sindija Vaļicka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!