Sūdzību dēlis: Gulbenē tirgo vecas zivis!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Gulbenē, pie veikala “Beta” tirgo vecas zivis.”

Gulbenē tirgo vecas zivis!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Acīm redzams pelējums uz zivs,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ieva.

55 komentāri

55 komentāri

 • Ziģis

  Ziģis

  Stulba vista tā Maija pati uzdod jautajumus un pati atbild ...
 • Ziģis

  Ziģis

  Vai Maijiņa nav skolā gājusi?Savā tekstā cik kļudas pieļautas un noteikti arī psiholoģiskais stavoklis tāds pabāls...
  • Maija
  • Maija

   Maija

   Liec mus miera ka mes tevi,tev laikam skauz kad pie mums nak cilveki pirkt un atsaucas labak par musu produciju.
 • Maija

  Maija

  Driz ari re ka tev bus lizjuriba kad bus jaskiras no lielakas naudas no smirdigam zivim. Driz es tev rakstisu lizjutibu.
 • Maija

  Maija

  Ta saimniece ar vecam zivim ed plavinas metenes ara ,lai ta nebutu kad saimnieci izedis ar vecam zivim no betas prieksas.
 • Bonifacijs

  Bonifacijs

  Lieliska psihologiska taktika Plavinam.Uz ievaritas putras fona izcelties.Pasi uzrakstsa labas atsauksmes,pec tam izsaka pateicibu.Bet kadu menesi atpakal ar vinu veco zivi biju PVD.Un vakardienas maltais galerts-putra.Domaju,nogaidis kad tracis paries un tirgos ari zivis.Vienkarsi paslaik negrib lai kristu kada ena uz viniem.
  • Maija

   Maija

   No plavinam ir normala produkcija ,svaigas zivis prieks pirkt no plavinam.Nenemat galva viniem ir skaudiba tai saimniecei kas ari pardod vecas zivis
 • Ziģis
 • Zaiga

  Zaiga

  Kapec vairs netirgo zivis Pļavinu meitenes?Visas replikas tik saņem viens tirgotajs?Vai nav pasmieklīgi?
 • Ainars

  Ainars

  Tai beitai nemaz garam nevar paiet,tada smaka tas nav reali.
 • Pļaviņu Delikateses

  Pļaviņu Delikateses

  Mēs SIA Pļaviņu delikateses issakām lielu paldies par pozitīvo novērtējumu mūsu patstāvīgajiem klientiem, centīsimiesies arī turpmāk mūsu ražotajai produkcijai noturēt teicamu kvalitāti. Vēlreiz paldies.
 • Atis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!