Sūdzību dēlis: Gribu sūdzēties par Olaines ātrās ēdināšanas restorānu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Gribu sūdzēties par Olaines ātrās ēdināšanas restorānu!

“Gribēju pasūdzēties par Olaines “Hesburgeru”.”

“Sāksim ar to, ka kājāmgājējs pie tā nemaz nevar nokļūt. Viss ir paredzēts autobraucējiem. Kājāmgājējam ir jātiek pāri ielai, kur nav pārejas. Tāpat jālāčo pāri zaļajai zonai vai dubļu jūrai.

Tālāk apkalpošana. Ir divas pārdevējas un viena, kas gatavo ēdienu. Pārdevējas ir cilvēki-orķestris. Viņas pieņem pasūtījumus gan no tiem, kas pasūta telpās, gan no tiem, kas pasūta mašīnās. Tāpat skrien mazgāt grīdu, galdiņus, rotaļu stūri un vēl uzklausa neapmierinātus klientus par to, kas ir sajaukts, neatnests vai aizmirsts!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Ieva.