Sūdzību dēlis: Ēst vai neēst? “Maxima” iepakots 27. datumā un jāizlieto līdz 26!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

45 komentāri
Ēst vai neēst? “Maxima” iepakots 27. datumā un jāizlieto līdz 26!

“Labdien! Nopirkām 27.10.17 torti veikalā “Maxima”. Pievērsām uzmanību datumam: bet iepakots 27 datumā un jāizlieto līdz 26. oktobrim.

Ko darīt? Ēst vai nē ēst?

Iesūtīja: Kristaps

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Evita Stalbe
  +9 +8 -1

  Evita Stalbe

  Jus ka tads aunu bars pardevja aizmirsa nomainit svariem datumu ārprāts pasaules gals . Pardeveja ari ir tikai cilveks
 • Dzintra
  +8 +8 0

  Dzintra

  Te taću runa nav par ćeku bet datumiem.Jàizlieto lidz 26 .10. àtràk kà iepakots. To nu jàskatàs pirms ko pèrkat.
 • ome

  ome

  Maksimas tortes ir sveramas un tas nav čeks,bet uzlīme uz produkta kādus liek arī uz salātu trauciņiem Tā ka kurš ir nejēga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl