Sūdzību dēlis: Esmu sašutis par cenu izmaiņām 1. septembra vakarā, iegādājoties torti

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Esmu nedaudz sašutis par cenu izmaiņām 1. septembra vakarā, iegādājoties torti.

Esmu sašutis par cenu izmaiņām 1. septembra vakarā, iegādājoties torti
bez tabu skatītāja foto

Ir uzlīmētas lielas uzlīmes uz tortēm, bet pēc iegādes, izrādījās, ka apakšā ir vēl viena cena, kas ir zemāka. Varbūt var izskaidrot, kāpēc tā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Kristaps.

43 komentāri

43 komentāri

 • Ilze Liepiņa
 • Terēze Vikmane
 • Maris Freibergs
 • Liene Poriete

  Liene Poriete

  Pēc loģikas jau tas nav pareizi. Ja kūka ir marķēta ar zemāku cenu, tad Maximai pēc būtības bija to visu partiju jāpārdod par to zemāko cenu, nevis jalīmē pāri dārgāka cena. Tas tā nav visos veikalos. Normālos veikalos speciāli tiek jautāta papildus akcija līdz, piemēram, šīs kūkas derīguma termiņa beigām.
 • Rita Korsaka

  Rita Korsaka

  Otrdienās Maxima veikalu tīklā mainās cenas akcijas precēm. Šī torte bija akcijā līdz 31.08.
  01.09 palika pilnā cenā, darbinieki drīkst tikai pārfasēt, bet oriģinālajām termiņam jāpaliek, līdz ar to veco marķējumu plēst nost nedrīkst.
  Vienmēr taču var pajautāt veikalā un Jums izskaidros.
 • Santa Buša
 • Linda Tīsa

  Linda Tīsa

  štrunts par cenu, jūs sastāvu tām kūkām paskatījāt? neesmu tur eko šmeko frīks, bet kūku ar 13+e vielām neveicina uzticību. Vnk pievērsiet uzmanību.
 • .....

  .....

  Pirmkārt tie kas nav strādājusi veikala tīklā Maxima protams domā ka darbinieki paši zīmē cenas 😁 Otrkārt taisnība tiem kas saka par Otrdienas akcijas maiņām un 1.septembris bija otrdiena ! Maximas darbinieki dara visu kā liek vadība augšā , un ja nav apmainīta cena tad kasieri dabū trūkties jo atkal tak šmaucamies ! Aizdomājieties ka Veikala darbinieki arī ir cilvēki!
 • Savējais

  Savējais

  Kas iepērkas šāda sū-ā kā Mahima, tas to arī dabū.
 • Kristīne Priede

  Kristīne Priede

  Nepatīk - nepērc. Punkts. Privātais bizness cenas var mainīt kaut katras 5 minūtes, gan uz leju, gan uz augšu. Ja pircējam cena liekas par augstu, tas balso ar maciņu. Neviens pirkt taču nespiež un bez kūkas vēl neviens nav nomiris.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!