Sūdzību dēlis: Es nezinu nevienu saimnieci, kura no “Latgales piens” norādītām sastāvdaļām varētu pagatavot sieru

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

25 komentāri
Es nezinu nevienu saimnieci, kura no “Latgales piens” norādītām sastāvdaļām varētu pagatavot sieru

“Labdien! Nopirku ražotāja “Latgales piens” Līgo sieru. Izlasu sastāvu un saprotu, ka šim ražotājam fizikas un ķīmijas likumi nedarbojas. Es nezinu nevienu saimnieci, kura no norādītām sastāvdaļām varētu pagatavot sieru.

Piens, ķimenes, sāls un krāsviela – vairāk nekā. Loģiski, ka ir vēl citas sastāvdaļas – kāpēc nav norādītas? Rodas pamatotas šaubas, vai šim ražotājam var ticēt jebkuras citas produkcijas etiķetei – norādām, ko gribam un cik gribam – neviens tāpat nekontrolē.

Gribētos dzirdēt, protams, arī PVD komentāru, lai gan viņiem vienmēr viss ir kārtībā. Parasti skrupulozi pārbauda tikai mazos ražotājus, lielie ir neaizskarami.”

Iesūtīja: Sandra