Sūdzību dēlis: “Elvi” nopirku doktordesu – noņemot apvalku, pavēršas nepatīkams skats, viena desas puse ir zaļa!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

31 komentārs
“Elvi” nopirku doktordesu – noņemot apvalku, pavēršas nepatīkams skats, viena desas puse ir zaļa!

“Labdien. Nezinu, kur var rakstīt sūdzību, tādēļ vēršos pie Jums. Šodien Ogres T/C “Elvi” nopirku doktordesu 4,79 EUR/kg – tā kā taisījos gatavot auksto zupu, plēve bija jānoņem. Pārdevēja apgalvoja, ka termiņš ir līdz 17. jūnijam. Noņemot apvalku, pavēršas diezgan nepatīkams skats, jo viena desas puse ir zaļa!!!

Preci atdevu veikalā un ieraudzīju, ka tā pati desa tāpat stāvēja vitrīnā, tagad tikai par dārgāku cenu. Un vadītāja uz to atbildēja: “Neko nevaram darīt. Mēs pārskatījāmies.”

Pārskatījās? To var redzēt tikai, kad noņem desas iepakojuma apvalku nost.”

Iesūtīja: Laura

Foto