Sūdzību dēlis: Ēdot desu, var nolauzt zobu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ko ražotājs darītu, ja zobu nolauztu? Kurš par to maksātu?”

Ēdot desu, var nolauzt zobu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Forši, ja ir dāvana, bet parasti pie ēdiena pieliek ēdamu dāvanu!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Inese.

6 komentāri

6 komentāri

 • Raitis Šukels

  Raitis Šukels

  A varbūt viņš tur pats ielika lai haipu dabūtu jo tur nav vesela desa bet gan tikai 1 ripulītis pēc foto neko nevar spriest 😀😀😂
 • Fu
 • Oskars Plavins

  Oskars Plavins

  Nevis nolaustu, bet par šo vien var kompensāciju pieprasīt
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Hax

  Hax

  Izskatās, ka tie dzelži ir iesprausti pēc pārgriešanas. Ja tie jau būtu iekšā desā un tad grieztu, tad izskats būtu pilnīgi cits.
  • Jap

   Jap

   Tā izskatās. Vienā bildē šķēlē trīs dzelži, bet nākamajā tajā pašā šķēlē tikai divi un no trešā dzelža pat cauruma nav.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!