Sūdzību dēlis: Dzērienā “Piena spēks” nesaprotama konsistence!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Dzērienā “Piena spēks” atkārtoti ir nesaprotama konsistence,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Toms.

Dzērienā “Piena spēks” nesaprotama konsistence!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
7 komentāri

7 komentāri

 • Gundars Apkalns
 • Arnolds Liepa

  Arnolds Liepa

  Tur noliktavas krāvējs iedročija, nekas. Smērē uz sejas, pazudis stulbuma grumbas. Iespējams.
  • Vilnis Priede

   Vilnis Priede

   *le,tādu fantāzijas lidojumu neesmu sen dzirdējis,Hanss Kristians Andersens...................
 • Loka

  Loka

  Arī sieram, sviestam, gaļai ir nesaprotama konsistence. Vai sūdzmanis var pastāstīt kādai ir jābūt "dzēriena piena spēks" konsistencei - kā krējumam vai kā želejai?
 • pirms dzeršanas
 • Andris Eihe
 • Arnita Zadvinska

  Arnita Zadvinska

  Vai autors to paziņoja ražotājam, lai var konkrēto partiju pārbaudīt? Vai arī prāta pietika tikai BezTabu uzrakstīt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!