Sūdzību dēlis: Derīguma termiņš labs, bet siers pilnīgi sapelējis!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šorīt brokastīs vēlējos uzcept siermaizītes. Biju pārsteigta, ieraugot, ka viens siera iepakojums ir pilnīgi sapelējis.”

Derīguma termiņš labs, bet siers pilnīgi sapelējis!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pārbaudīju, kāds uz abiem iepakojumiem ir derīguma termiņš. Uz abiem iepakojumiem derīguma termiņš bija 01.03.2021. Šos abus siera iepakojumus iegādājos 07.01.2021. veikalā “Rimi Mini” Siguldā.

Varu iedomāties, kāds tas siers būtu 01.03.2021. Kā tas ir iespējams?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Anda.

9 komentāri

9 komentāri

 • Nevārds

  Nevārds

  Tā ir biezo privilēğija : Ēst pelējušu sieru , dzert padsmit gadus senu vīnu un braukt ar mašīnu bez jumta ... !!! 🤔
  • Jānis Lemaks

   Jānis Lemaks

   VO VO VIŅAM PĀRDOD BIEZO PRODUKTU UN KUNKST VĒL... :D
 • ARSENAL.
 • Anna

  Anna

  Kāpēc nenesi uz veikalu atpakaļ.Veikali parasti bez ierunām visu apmaina jeb atdod naudu.Un vēl nav zināms, cik ilgi un kur uzglabāts.
 • Interesanti!

  Interesanti!

  Un ko Rimi atbildēja uz Tavu sūdzību?
  Vai varu rakstīt uz Bez tabu, ja man pil krāns????
 • Linda

  Linda

  Ka tas iespejams? Vienkarsi......kads radijums to sieru ielika grozina tad pastaigajot pa bodi izlema ....ne negribu to sieru...un nolika tuvakaja plauktina ,teiksim pie ziepem.....dienas beigas kada pardeveja pamanijusi so faktu aiznesa sieru atpakal uz leduskapi.Tas ka variants...
 • Aha

  Aha

  Tarkšķi, kurš tad bez vajadzības vērs vaļā 2 iepakojums. Sanitārā inspekcija sen nav viesojusies pārtikas ražošanas vietās, vai arī notikusi vecu produktu pārmarķēšana, jo siers jau tik ātri nesapelētu, tātad bijis vecs.
 • Tarkšķis

  Tarkšķis

  Kāpēc veikalā neapskatīji? Varbūt mājās siltā vietā glabāji šo iepakojumu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!