Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Cilvēki mīļie, ko nozīmē “Audzēts bez antibiotikām?

“Labvakar! Es pie pilnas apziņas saprotu, ka lielākā daļa (ja ne visa!) gaļas produkcija ir sapotēta un audzēta ar ķīmijām! Bet cilvēki mīļie, ko nozīmē “Audzēts bez antibiotikām???”

Vai nu man jābūt pateicīgai par atklātību, vai nu man jābaidās no visām pievienotajām vielām?”

Iesūtīja: Sanita

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Arnolds Liepa
  +16 +16 0

  Arnolds Liepa

  Un par to ir jāraksta sūdzību dēlī? Pati esi pēdējā vista.
 • Kekava Latvija
  +8 +7 -1

  Kekava Latvija

  Ar marķējumu “Audzēts bez antibiotikām” mēs sniedzam pircējam informāciju, ka vistas “Putnu fabrikā Ķekava" ir augušas veselas un dzīves laikā tām nav bijusi nekāda veida saskare ar antibiotikām! Gan audzējot putnus rūpnieciski, gan bioloģiskajās saimniecībās, gadījumos, ja dzīvnieks saslimst, tas tiek ārstēts ar antibiotikām. Mēs Ķekavā esam panākuši tādus putnu sadzīves apstākļus, ka putni neslimo, tādēļ tos nav nepieciešams ārstēt. Visā pasaulē ražotāji un lauksaimnieki cenšas samazināt vai pilnībā atteikties no antibiotiku izmantošanas, jo tās atstāj nelabvēlīgu ietekmi gan uz cilvēkam organismu, gan apkārtējo vidi, mazinot antibiotiku iedarbību brīžos, kad tā ir nepieciešama ārstēšanā.
 • Лера Цируле
  +5 +2 -3

  Лера Цируле

  Tas nozīmē ka ja vista slimoja neviens viņu neārsteja. Vai nu pati izarstejās, vai nē... ☺

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl