Sūdzību dēlis: Cik ilgi “Liepkalni” ķengās mūsu literatūras klasiķus – Blaumani un Brigaderi?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Cik ilgi “Liepkalni” ķengās mūsu literatūras klasiķus – Blaumani un Brigaderi, liekot viņu attēlus uz maizes kulēm, kas pēc tam nonāk atkritumos un izgāztuvēs?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ilga.

Cik ilgi “Liepkalni” ķengās mūsu literatūras klasiķus – Blaumani un Brigaderi?
20 komentāri

20 komentāri

 • 666

  666

  ILZE pēc tevis psihiatrs raud 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼
 • Mikus Veits
 • Bāc
 • Taisnības labad-

  Taisnības labad-

  Maize, iespējams, ir laba,taču, šo "Lopkalnu" gatavotās (ražotās) tortes nav lietojamas!
 • Raitis Lasenbergs
 • Ilze Sila

  Ilze Sila

  Stulbā sūdzambībele.Starp citu,Liepkalnu maize ir Blaumaņa un Brigaderes cienīga , un maize latviešiem vienmēr bijusi klasiska vērtība
  • Valentīna Vizule

   Valentīna Vizule

   Ilze Sila un ,ēdot šo maizīti, katrs paturēs atmiņā latviešu tautas klasiķus
 • Terēze Onufrijeva

  Terēze Onufrijeva

  🙈😂🙈😂🙈😂🙈😂🙈😂🙈
  Tak labi, ka liek bildes. Maize latvietim ir svēta lieta. Cita runa būtu, ja tas būtu tualetes papīrs vai kas tiešām apkaunojošs.😎
  Sūdzība - UGUNS👌💥
 • Iveta Sproģe
 • Krokodils Gena

  Krokodils Gena

  Tad jau jāliek Putins uz iepakojuma. Pirkt negribēsies, bet izmest būs vieglāk...
 • Māris Fjodorovs

  Māris Fjodorovs

  šī sūdzība - latviskums pašā esencē. augstākā pilotāža

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!