Sūdzību dēlis: Cepu kartupeļus, piesitu klāt oliņu; skat, kas atrodas olā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Cepu kartupeļus, piesitu klāt oliņu – un, skat – kas atrodas olā?”

Cepu kartupeļus, piesitu klāt oliņu; skat, kas atrodas olā
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kas tas tāds ir?! Pretīgi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Santa.

153 komentāri

153 komentāri

 • Vineta Dzelme

  Vineta Dzelme

  Es tā ar nesapratu ko tā panikas cēlāja tai olā atrada?
  • Nadīna Zeltiņa

   Nadīna Zeltiņa

   Vineta Dzelme cāļa embrija dīgli 😁 izklausās šausminoši. Iedomājies kā tad cilvēki uzsāka gogelmogel lietot uzturā? 😅 Absurda sūdzība
  • Ingūna Ceske

   Ingūna Ceske

   Nadīna Zeltiņa Kā tad, cāļa embrija dīgli... nezini, tad nejauc citiem prātu, kāds vēl noticēs!
 • Magda.

  Magda.

  Pilsētnieki nezina,ka tas ir cāļa aizmetnis,no kura izperēta tiek nākamā vista.Smieklīgi,bet skolā tiešām laikam to vairs nemāca.Tas putniem ir dabīgs process,un nekā tur pretīga nav.
  • Es

   Es

   Jūs jau arī nezināt, ka tas nav nekāds aizmetnis, bet halaza - saite, kas notur olas saturu, neļaujot tam brīvi zvalstīties pa visu dobumu.
 • Santa Levitase

  Santa Levitase

  Cerams sūdzības autore vispār zina, no kurienes rodas olas.
 • Edgars Skripsts
  • Diana Lasmane

   Diana Lasmane

   Edgars Skripsts vai atceros, kad maza biju dzeru jelu cik tur entos olus, kaut ta bija risks ar
   to vareja dabut labi salmonelozi😅
 • Lindiš Nepa

  Lindiš Nepa

  Kādu laiku atpakaļ skatījos Džeimija Olivera šovu, kur braukājot pa amerikāņu skolām, bērniem mācīja, ka čipsi un frī rodas no kartupeļa, piens no govs, utt.
  Es rēcu un raudāju vienlaicīgi par degradācijas un info vaakuma līmeni, bet priecājos par to, ka te vismaz visi to zin...
  Šķiet, sapriecājos par agru... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 • Aija Krīgere-Audre

  Aija Krīgere-Audre

  🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
 • Aiva Tace

  Aiva Tace

  Ivo Tacs palasi komentārus. 😂 Vot dzīvotu pilsētā tagad arī domātu, ka nekvalitatīvs vanskars. 😂😂😂
 • Linda Kalniņa
 • ?
 • Edite Luika

  Edite Luika

  Es tā īsti nesapratu,kāpēc kārtējo reizi südzējās?Kas bez tabu ies uz vistu kūti ar savu saukli"mēs jums parādīsim",jeb kā tas notiks?
  • Inta Jostmane

   Inta Jostmane

   Edite Luika bez tabu brauks pie vistàm prasìt kàpèc dèj tàdas olas.🤣🤣🤣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!