Sūdzību dēlis: Cepu kartupeļus, piesitu klāt oliņu; skat, kas atrodas olā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Cepu kartupeļus, piesitu klāt oliņu – un, skat – kas atrodas olā?”

Cepu kartupeļus, piesitu klāt oliņu; skat, kas atrodas olā
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kas tas tāds ir?! Pretīgi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Santa.

153 komentāri

153 komentāri

 • Janis Stoma

  Janis Stoma

  Dažreiz liekas,ka nepareizās valsts pilsonis esu🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😀😂
 • Haide Pētersone

  Haide Pētersone

  Lūdzu tak aizklopējat šito sviesta dēli ciet... Man kauns lasīt pat tādu murgu 🤣😅🤦🏻‍♀️
 • Ilze Sauserde
 • Jānis Sebis

  Jānis Sebis

  Tādi Roja veidīgie tagad topā un redz kur mēs nonākam. Debīlisms konkrēts, ceru ka uznāgs skarbāki apstākļi un tāda suga izmirs.
 • Foto Grafie

  Foto Grafie

  ☺Pārsmējos lasot komentārus, sāku žagoties pat 🤣🤣🤣🤣
 • Janis Skietnieks

  Janis Skietnieks

  Beidziet sist tas olas!rijiet veselas!caumala tik daudz laba!nesaciet ar kinderolam🤣
 • Iveta Samiņa
 • Mara Suplinska
 • Edīte Kronberga

  Edīte Kronberga

  Amanda Būce Monta Ločmele palasat komentārus 😂😂😂
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  pirms sit olu ediena... iesit vinu kada cita traucina un sadas debilas situacijas nebus. atradusi par ko zeloties!!! Tiko no koka nokapat?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!