Sūdzību dēlis: Cepu kartupeļus, piesitu klāt oliņu; skat, kas atrodas olā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Cepu kartupeļus, piesitu klāt oliņu – un, skat – kas atrodas olā?”

Cepu kartupeļus, piesitu klāt oliņu; skat, kas atrodas olā
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kas tas tāds ir?! Pretīgi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Santa.

153 komentāri

153 komentāri

 • Vika

  Vika

  Nu katrā ziņā nekas patīkams nav atrast ko šādu olā,es arī parasti ķeksēju ārā pat asinsvadiņus! Nedomāju, ka tas ir kas slikts,ja cilvēks uzraksta Bez Tabu sūdzību dēlī,varbūt tiešām līdz šim nav saskāries ar šādu atradumu olā!Ne tādas vien sūdzības tur tiek atstātas! Bet te atkal,ka tik kādu apriet un izgāst savu negatīvismu!
 • Dainis Babrans

  Dainis Babrans

  Nez ja vanckaru būtu atvērusi(ola kas tiek saglabāta perēklī,lai beibe atgrieztos un perētu brokastu oliņu),netikai bez Tabu būtu paziņots,bet veterinārajam dienestam,un velns sazin,kādai palīdzības biedrībai,tagad jau populāri,dzemdēt visādus super puper,lai tik laiki un velns sazin,kas,bail pat iedomāties,kas notiks pēc 10 gadiem ......🤔
 • Šarlote Lote

  Šarlote Lote

  Tas cilvēks vispār zin, kas īsti ir ola? 😂 nu olas patiesa izcelsme 😂😂
 • Lolita Rubene

  Lolita Rubene

  Šajā gadījumā pretenzijas tikai un vienīgi pie konkrētās vistas!
 • Jelena Kolmakova

  Jelena Kolmakova

  Tas tik nozīmē ka olas ir dabiskas...vai tur cerēja pūķi atrast?)))
 • Artūrs Eversons

  Artūrs Eversons

  varbūt vnk izmest to olu misenē, paņemt nākamo? Bet nē, jāpasūdzas internetā tak 😂
 • Gatis Saulītis
 • Es
 • Inese Fedotova
 • Aija Vītoliņa

  Aija Vītoliņa

  Komentētājiem žetons 😂 nedod ēst, iedod tik kādu apsmiet 🤣🤣🤣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!