Sūdzību dēlis: Cepu kartupeļus, piesitu klāt oliņu; skat, kas atrodas olā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Cepu kartupeļus, piesitu klāt oliņu – un, skat – kas atrodas olā?”

Cepu kartupeļus, piesitu klāt oliņu; skat, kas atrodas olā
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kas tas tāds ir?! Pretīgi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Santa.

153 komentāri

153 komentāri

 • Anna
 • kolhoznieks

  kolhoznieks

  Piesitu kartupeļiem ceptiem savas olas nebija nekāda vaina
 • Gundega Millere
 • Elīza Meldere
 • Linda Banga

  Linda Banga

  Iepazīstamies - halaza. Saite, kas notur olas dzeltenumu vietā. Tāds ir pilnīgi visām olām, ir normāls un nekaitīgs. Iesaku uzmeklēt olas uzbūvi un to izpētīt, varbūt tiks aiztaupīta kāda trauma
 • Linda

  Linda

  Tā ir tāda, kā cipsla, kas tur olu pie čaumalas. Tā ir pilnīgi normāla olas sastāvdaļa un tāds ir pilnīgi visām olām!
 • Marta Dedze
 • Valdis Vanags
 • Laura Brokane

  Laura Brokane

  Šo dabas brīnumu es vienmēr ķeksēju ārā no olas, pat īsti nesaprotot kā un kapēc tas tur izveidojas 😄 Nosmējos lasot cilvēku domas kas tas īsti ir 😂😂😂 Tagad nezinu kam ticēt! 😃
  Bet sūdzību autors izskatās, ka pirmo reiz olu atver 😆
  • Inga Brokane

   Inga Brokane

   Shorit cepu divas olas. Katrai klat pa tadam. Diez kas ar mani atgadisies lidz vakaram?! 🤣 iesudzi vistu tiesaa🤣🤣🤣
 • Maija Jamante

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!