Sūdzību dēlis: Cena uz produkta atšķiras no tās, kas redzama čekā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iepirkos “Maxima” veikalā un, pārskatot mājās čeku, pamanīju, ka atšķiras cenas no tās, kas norādītas uz preci! Atšķirība gandrīz uz pusi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Vēsma.

Cena uz produkta atšķiras no tās, kas redzama čekā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
17 komentāri

17 komentāri

 • Mareks Kursa

  Mareks Kursa

  Betas tā ir vienmēr pie kases vienmēr dārgāk nekā vitrīna 😁😁😁
 • Maira Liepa

  Maira Liepa

  Tas ir interesanti! Arī Jumpravas Elvī dažkārt parādās šāda nesakritība - uz iesaiņotās preces ar svītru kodu ir viena cena, bet pirkuma čekā parādās cita... Vai tā ir tirgotājiem zināma sistēma? Diemžēl, ne vienmēr čeku pārbaudu pie kases...
  • .....

   .....

   Nav jau jāpārbauda čeks pie kases, lielākajā daļā veikalu ir ekrāns, kurā var sekot līdz cenai, kad skenē. Skaties un jautā vēl pirms maksā. Ietaupīsi laiku un nervus, būs ātrāk nekā ja pētī čeku pēc tam un jālabo ja kas nesakrīt.
 • Vēja slota.

  Vēja slota.

  Un ko jūs tgd gribat? Preces cenai jāseko līdzi veikalā un tas jāsaka pie kases vai info daļā, bet ne kādi ne "Bez tabu". Viņi jums pārmaksāto naudu neatdos. It kā pirmo reizi kkas tāds atgadījies, un it kā neviens nezin ko darīt šādos gadījumos! Tikai, lūdzu, nevajag aurot uz kasieri. Viņa cenas nenosaka un neaplīmē ar tām preci. Viņa darbojas tikai ar svītru kodiem un naudu. Savādāk pie mums pieņemts, ka pēdējā instance tā vainīgā, bet tā nu galīgi nav!
  • ??

   ??

   Tu tak esi stulba zoss??protams kad vajag skatīties un ziņot utt kasierem vaig arī domat ar galvu ko liek es netikai butu sataisījusi scenu bet paprasījusi naudu.Tu esi tizla sita teu jau laikam nauda aug koka utt??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!