Sūdzību dēlis: Cena uz produkta atšķiras no tās, kas redzama čekā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iepirkos “Maxima” veikalā un, pārskatot mājās čeku, pamanīju, ka atšķiras cenas no tās, kas norādītas uz preci! Atšķirība gandrīz uz pusi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Vēsma.

Cena uz produkta atšķiras no tās, kas redzama čekā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
17 komentāri

17 komentāri

 • es
 • Nuuuu

  Nuuuu

  Noteikti tā arī bija....ka beidzās akcija,bet cenas nepārsita....tāda vaina ir periodiska,pašai gadījies,tāpēc sekoju cenai maksājot.Kasiere ta vainīga nav,bet viņas uzdevums ir ziņot atbildīgai personai,lai šo kļūdu labotu.
 • Maziņā

  Maziņā

  Pats esi žīds. Ko lien uz Maximu iepirkties, ja tur tik slikti. Atnāk un izgāž savu žulti. Mērgļu bars.
 • Lasma Melngalve

  Lasma Melngalve

  Vajag skatīties kāda cena ir plauktā pie preces,ja protams pazīst ciparus🤣🤣
 • Agrita

  Agrita

  Neskaitāmas reizes ir kļūdainas cenas un neviens neatbild par to, atbild īgni ...nerisina problēmu..
 • munks

  munks

  Un ka man bija Elvi veikala. Galai bija cena 2.50, pie kases 4.90 . Vispar bija soks. Izradas,ta cena,kas virsu, esot kg, bet pie kases vel sverot un tur jau situacija mainas. Tatad, tu aiziej majas ar galu, kur virsu rakstits 2.50,bet esi samaksajis 4,90, ko vini virsu nelime. Majiniekiem neiestastisi,kapec ceka ir gala par4,90, bet tev maisina par 2.50. ????
 • Anna

  Anna

  Tieši tā ir jāparbauda skenerī. Pati kādreiz strādāju Maximā bet iepērkoties citā brīžiem man nav skaidra dzelteno cenu nozīme ja neieskatās uzmanigāk. Tā es nopirku kefīru, kam cena dzeltenā krāsa 0.79 bet mājās secināju ka samaksāju 1. 29.Tāpēc zinu, ka jābūt pašai uzmanīgākai. Pie pašapkalpošanas kases to būtu redzējusi , bet pie kasieres tik ātri met preces un nāk nākošais, ka ātri vācu un tinos prom.
  • kasiere

   kasiere

   Atkal slikti-kasieres par ātru strādā!!!! Ko jūs visi varat mūs veikalā lamāt? Mums jau ir teiciens-ka cilvēks ar sliktu omu iet uz veikalu jo tur būs kasieris uz kuru varēs atrauties. Mēs neatbildam par cenām,mēs neatbildam par akcijām,mēs neatbildam par termiņiem....UN MĒS PILNĪGI NEESAM VAINĪGAS KA JĀLIETO SEJAS MASKAS!!!!!! Lai daži biedrīsi to apjēdz ar savām tupajām vistas smadzenēm. Mēs neviena neesam vainīga pie tā ka kāds vai kāda sen nav dabūjuši.....
 • Es zinu

  Es zinu

  Kāpēc tā- ļoti bieži uz veikaliem sūta jau marķētu preci, konkrētam akcijas periodam cena uz marķējuma var būt zemāka nekā realitātē iet caur kasi! Tas tāpēc ka 1. Akcija ir beigusies un pārdevēja( krāmētāja) nav pajautājusi akcijas pagarinājumu un nav ievadīts sistēmā cenas pazeminājums, 2. Jaunā akcija nav sākusies un prece jau pirms laika ir ievietota plauktā! Ja pārdevējas preci būtu pārmarķējušas ar pasugstināto cenu ( jo akcija beigusies) bet tas arī nebūtu labi, jo redz justos apčakarēts! Prece +čeks, un uz veikalu, situāciju var atrisināt! Bet tas nav ar nodomu maldināt!
 • Es zinu

  Es zinu

  Kāpēc tā- ļoti bieži uz veikaliem sūta jau marķētu preci, konkrētam akcijas periodam cena uz marķējuma var būt zemāka nekā realitātē iet caur kasi! Tas tāpēc ka 1. Akcija ir beigusies un pārdevēja( krāmētāja) nav pajautājusi akcijas pagarinājumu un nav ievadīts sistēmā cenas pazeminājums, 2. Jaunā akcija nav sākusies un prece jau pirms laika ir ievietota plauktā! Ja pārdevējas preci būtu pārmarķējušas ar pasugstināto cenu ( jo akcija beigusies) TAD ARĪ NEBŪTU LABI UN CILVĒKS SŪDZĒTOS, jo redz justos apčakarēts! Prece +čeks, un uz veikalu, situāciju var atrisināt! BET TAS NAV AR NODOMU ČAKARĒT PIRCĒJUS!!!!!
 • Gvido Berzins

  Gvido Berzins

  Žīdu lietuviešu točka, pats saskaros ar tortes paaugstinājumu uz pusi pie kases G. Astras iela mazā Maksima pretī Viadai, riktīgi izlamajos kā pienākas!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!