Sūdzību dēlis: Brīvpusdienas vidusskolēnam ir krietni par mazu

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

62 komentāri
Brīvpusdienas vidusskolēnam ir krietni par mazu

“Sākot ar 2. oktobri, Rīgas skolās, kurās ēdināšanu nodrošina firma “Daily”, ir samazinājušās porcijas. 5.-12.klasei šīs porcijas ir vienādas, ja no 5.-7. klasei skolēniem ar to pietiek, tad vecākiem skolēniem gan ne. Es kā vidusskolēns varu teikt, ka ar tik mazu porciju mēs nejūtamies paēduši, bet arī mums nepietiek enerģijas līdz dienas beigām. Lai gan ir izlikts visiem redzams dokuments, kas izskaidro mazās porcijas, es uzskatu, ka tādas porcijas nav pieņemamas. It sevišķi, ja citās Rīgas skolās, ko apkalpo citas ēdināšanas firmas, porcijas ir normālas un skolēni jūtas paēduši,” sūdzas “Bez Tabu’ skatītājs Artis Mārcis.

“Lai gan pirmajā brīdī, izlasot pusdienu piedāvājumu, liekas, ka ir normāli, bet porcijas ir par mazu, lai vidusskolēni paēstu, un noteikti ar tādu daudzumu nepietiek kādam no 8.-9. klases.”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Лера Цируле
  +24 +20 -4

  Лера Цируле

  Nez kad gāju skolā, brīvpusdienas nebija un bija līdz 2 maizītes , un citreiz pat tas neapēda, bet pietika ar divam bulciņam ko ēdnīcā nopērk. Enerģija pietika gan mācīties, gan aiz stūra pīpēt...?
 • Antra Kordoviča
  +14 +13 -1

  Antra Kordoviča

  Sandra Pice Nevajag apvainot jauniešus,kurus nemaz nepazīstat un izteikt šādu viedokli.Adekvāti cilvēki tā nedara.
 • Antra Kordoviča
  +9 +7 -2

  Antra Kordoviča

  Sandra Pice Jums ar galvu viss kārtībā? Ja jūsu bērns dzer un pīpē,tad te nevaig ierindot visus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl