Sūdzību dēlis: Balvu pamatskola krāpjas ar launagu bērniem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Balvu pamatskola krāpjas ar launagu.”

Balvu pamatskola krāpjas ar launagu bērniem!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Launaga cena ir 0,70 eiro, bet bērnam dod sešus pelmeņus, pusšķēli baltmaizes un lēto tēju, kuras paciņa maksa 0,35 eiro, Vēl dod bulkas ar sulu, vai vienkārši mazu kausiņu putras,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo kāda audzēkņa mamma.

30 komentāri

30 komentāri

 • Skolnieka mamma

  Skolnieka mamma

  Mans bērns mācās balvu pamatskolā, arī ēd launagu un nav nevienu reizi sūdzējies....
 • andis

  andis

  Šo rakstu ir sataisījuši pilsētas korumpējošās firmas. Pilsētā ir vairāki ēdināšanas uzņēmumi, kas grib "iekost" firmai kas strādā skolā. Pēdējo mēnešu laikā jau vairākas reizes ir bijuši šādi gadījumi.
 • natalija linda

  natalija linda

  Man meita macas balvu pamat skola nevienu reizi nebija sudzibas par launagu lai ta mate perk savam bernam launagu us skolu ja vares atlauties
 • Ilona

  Ilona

  Mani bērni arī ēd launagu bet nekad nau bijušas sūdzības. Tieši otrādies lielās kad ēd picas, bulciņas un vēl visādus labumus. Un cena par launagu ir apmierinoša neko sliktu nevaru pateikt.
 • Grāmatvede Valda

  Grāmatvede Valda

  Zināšanai, launags maksā 0.58 eiro centi bez PVN.
 • Žīgurskais

  Žīgurskais

  Kam tur nepatīk par 70 centi ēst ? Atbrauc uz Žīguriem, te čigāni kiegeļus ēd par velti. Izlepuši jau esat savos Balvos. Kauns nav tādu internetā likt ? Nabagi.
 • Balvenskais.

  Balvenskais.

  Tas kas sūdzējās par šito vai maz saprot ko var nopirkt par 70 centi ? Tu ko bļ*d karbonādi ar sieru gribēji ? Idioti. Adekvāta cena.
 • Skolniece no Balvupamatskolas Marija

  Skolniece no Balvupamatskolas Marija

  1.Man loti garšotu pelmeni bet neceros kad tādi bijuši galdā.
  Mums loti garšo pusdienas un launags un nau nekātu sūdzību.
  2.Daudziem bērniem labs ēdiens negaršo.
  3. Ja kādam negaršo nau spiests ēst.
  4.Ja launags negaršo to var ateikt un nemt līdzi savu ēdienu.
 • Zane

  Zane

  Mēs tik protam kritizēt, bet vai zinām, kāda norma ielikta produkta porcijā un cik tas maksā! Vispirms jāsāk ar dialogu un jāizrunā ar pavāriem, ja par kaut ko esam neapmierināti. Vieglāk jau internetā uzrakstīt! Izrunāties klātienē gan jau nepietiek dūšas!
 • ...

  ...

  Berni to pašu launagu need, saka, ka putras need, augļus need un tamlidzi. Ko tad lai dot? Interesanti arī zināt, ko paši vecāki dot bērniem? Ēdiens tiek pasniegts pēc pieprasīta likuma daudzuma. Vecaki, ludzu neizlutiniet savus bērnus ar visiem free kartupeliem, burgeriem un tamlīdzīgi. Tādēļ arī saņemat sūdzības no bērniem. Iet skolas beigās un vienmēr sākas sudzibas. Tāda gadījumā dodat bērniem līdzi launagu un viss bērnam patiks!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!