Sūdzību dēlis: Atverot saldējumu – vilšanās! Saldējuma maz, pustukša vafele

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kā gribas atveldzēties karstā laikā ar gardu saldējumu. Atverot iepakojumu – vilšanās, saldējuma maz, pustukša vafele.”

Atverot saldējumu – vilšanās! Saldējuma maz, pustukša vafele
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Cena 0,67 eiro, vai tas ir to vērts? Žēl, ka tā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Vika.

16 komentāri

16 komentāri

 • Kristjans Gaiķis

  Kristjans Gaiķis

  Nu, ko lai saka. Kārtējais lo..s, kurš iedomājas, ka hamburgers, hotdogs, kūka, omlete, saldējums......u.t.t. izskatīsies kā reklāmas plakātā ...,
 • žeņa

  žeņa

  Tak muļķim redzams ka tas saldējums ir laizīts un ēst kāda vienkārši zvaigzne sagribēja būt tāpēc izdomāja tādu sūdzību.
 • Egons
 • Baigā problēma

  Baigā problēma

  Pzmīīzt pie durvīm🤭💩🛷lihiem lohu problēmas. Tizli puuurni un punkts.
 • Monta Roviča
 • Janis Banis
 • Alma
 • Resnais Juris
 • Kat Rīna
 • Onka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!