Sūdzību dēlis: Atverot kausētā siera iepakojumu, pavērās šāds skats!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iegādājos “Dzintara” kausēto sieru ar baravikām!”

Atverot kausētā siera iepakojumu, pavērās šāds skats!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Atverot iepakojumu, pavērās šāds skats. Rodas jautājums, vai tajā iepakojumā maz bija atbilstošais daudzums, kas norādīts uz iepakojuma?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ilze.

90 komentāri

90 komentāri

 • Šoks

  Šoks

  Fizikā - zero un nejēdz, ka jānosver mājās, pirms rakstīt sūdzību. Nerakstu komentārus, bet šis ir ŠOKS cilvēka stulbumam
 • Eva
 • Uui

  Uui

  Ilze,tu IR STULBA!!🤪 loģiski,ka ta mēdz būt.. izmeti ganjau miskastē sava tizluma dēļ?😂
 • Bobs

  Bobs

  Un kam to darvina balvu , lai pasniedz.
  Cietušajai vai žurnālistam .
 • Janis Rieksting
  +12 +12 0

  Janis Rieksting

  Jā, es piemēram neēdu barankas, jo nesaprotu kur paliek tie tukšumi kas barankai pa vidu! 🤣
 • Maija
 • Sanita Stuģe

  Sanita Stuģe

  Nevajag iepirkumu maisiņā likt kausēto sieru ar vāciņu uz leju 🤣
 • J
 • Blablablabla
 • Princessse

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!