Sūdzību dēlis: Atverot jogurtu, konstatēju, ka tas ir sapelējis!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iegādājos Salaspils veikalā “Lats” ražotāja “Baltais” Skyr Islandes beztauku jogurtu ar rabarberiem un kivi, kam ir labs derīguma termiņš!”

Atverot jogurtu, konstatēju, ka tas ir sapelējis!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Bet, atverot to vaļā, konstatēju pelējumu tajā. Kā tas nākas? Vai tāds būs arī nākamreiz?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Santa.

5 komentāri

5 komentāri

 • Enrigue Enrigue Duglass

  Enrigue Enrigue Duglass

  Latvijā katru dienu veikalos var nopirkt kaut ko ļoti vecu 😂😂😂 PVD tik saņem aploksnes ka viss kartībā.
 • Janis Strupulis
  • Krimps

   Krimps

   Bildē skaidri redzams ka produktas ir uzglabāts atvērtā veidā.
 • Zigmārs Romanovskis
 • Santa

  Santa

  Produkts, šajā gadījumā jogurts sapelē vai citādi sabojājas, ja tas nav hermētiski noslēgts, vai nu nokritis zemē, vai nav aizkausējies vāciņš. Nav nekāda pamata uztraukties, ka nākamreiz atkal nebūs labs. Vienkārši ar jogurtu un čeku dodieties uz veikalu, lai samaina.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!