Sūdzību dēlis: Atverot iepakojumu, siers bija ar pelējumu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Biju vakar vakarā veikalā “Maxima” veikalā, ieraudzīju sieru, kādu nekad nebiju redzējis, un cena arī nebija augsta – 1,99 eiro par 180 g. Nopirku.”

Atverot iepakojumu, siers bija ar pelējumu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Mājās atverot iepakojumu, pirmā doma bija, ka siers ir ar pelējumu. Apskatījos iepakojumu – pelējumam nevajadzētu būt. Labi, ka čeku saglabāju. Šodien biju veikalā, naudu tomēr atdeva atpakaļ, bet no sākuma piedāvāja paņemt to pašu sieru.

Es paskatījos, tur visi sieri tādi, tāpēc izlēmu naudu paņemt. Norādīju pārdevējai. Sieru pēc neilga laika izņēma no vitrīnas,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jurijs.

17 komentāri

17 komentāri

 • Kārlis Kokins
 • Capa

  Capa

  Caerphilly sieram ir paredzēts pelējums uz mizas, tas ka viņs izplatās ir no nepareizas uzglabāšanas.
 • Valdis Liepiņš

  Valdis Liepiņš

  Tas nav franču siers, tas ir britu čeders, kas izgatavots Velsā. Es arī biju nopircis šādu, tikai citu paveidu - vintage. Man paveicās, ka nebija bojāts siers.
 • Juta Justine
 • Irena Arce
 • Līga Sisene

  Līga Sisene

  Kad vienreiz šis SVIESTS beigsies?! Nav par ko sūdzēties?! Tiešām pa taisno uz televīziju?? Jums kauna nemaz nav, dēļ sīkumiem kavēt Citu Cilvēku Dārgo Laiku?!! 🤨🙄😒
 • Aigars Paeglītis
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Siers sapelējis tieši tāpat, kā BezTabu Sūdzību dēļa saturs, un šo sūdzību autoru smadzenes. ✌😉
 • Artis Vnk Rozitis

  Artis Vnk Rozitis

  Ir jau desa arī ar pelējumu,ne visi to sapratīs un domās ak šausmas cik ilgi viņa stāvējusi plauktā ja izskatās šādi...😂un atkal darbs BEZ TABU 😂👍😂
 • Aija Krīgere-Audre

  Aija Krīgere-Audre

  Man patīk frāze:"Es paskatījos,tur visi sieri ir tādi!" 😅😅 kādā veidā tas fakts tika konstatēts? Taisīja vaļā visus siera iepakojumus pēc kārtas, līdz izlēma tomēr paņemt atpakaļ par sieru samaksāto naudu!?🤔😄

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!