Sūdzību dēlis: Atrodi, kas te nav pareizi – laikam šodien vakariņās rīsi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
Atrodi, kas te nav pareizi – laikam šodien vakariņās rīsi!

“Labdien! Griķīši instrukcijās pēc vārīšanas pārtop par rīsiņiem. Nu, ko lai dara, laikam šodien vakariņās rīsi.”

Iesūtīja: Sigita

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Arturs Onzuls
 • Haha
  +12 +11 -1

  Haha

  Es gan par to pasmietos, nofotogrāfētu, parādītu draugiem, kuri arī pamietos, tie atkal citiem parādītu un arī tie pasmietos. Bet izrādās sūdzība jāraksta, ak tā tās lietas darās!!!! :D
 • jaa
  +10 +10 0

  jaa

  Nu gan cepiens. Sākumā domāju, ka griķu kastē iekšā rīsi, tad varbūt... Bet viens vārdiņš no iepriekšējā copy paste palicis... Es nemaz tik sīki etiķetes nepētu produktiem, kuru saturs zināms.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!