Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Arvien vairāk parādās gaļas izstrādājumi, kas tiek prezentēti kā no ĪSTAS gaļas! Vai tam var ticēt?

“Labdien! Šodien, griežot desu, aizdomājos. Pārtikas veikalos arvien vairāk parādās gaļas izstrādājumi, kas tiek prezentēti kā no īstas gaļas. Vai tiešām šiem uzrakstiem var ticēt? Vistiešāk tas attiecas uz cīsiņiem utt., kas paredzēti bērniem, tādēļ to kvalitātei būtu jābūt īpaši augstai.

Gribētos zināt, vai tie patiešām ir bērnu veselībai droši, no kāda vecuma ieteicami, un arī – vai sāls daudzums, kas tajos vidēji ir 1,2%, nav pārmērīgs.

Domāju, ka atbildes uz šiem jautājumiem interesētu arī citus mazu bērnu vecākus.”

Iesūtīja: Daina

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Es
  +2 +2 0

  Es

  Tā jau var aiziet marasmā- cik būtu prātīgi tualetē pēc "lielā" man izmanto trīs vai četras tualetes papīra loksnes, vai labāk paņemt reklāmas avīzi ?
 • Es
  +2 +2 0

  Es

  Varbūt beigsim šeit rakstīt dažādas bezjēdzības - tam ir delfi...
  Tak nepērc tādu - desu, ej uz mežu nomedī alni...
  Bērnam vispār nav jādod desa, bet gan mājās gatavots siltais ēdiens.
 • Aija
  +1 +1 0

  Aija

  Kādas muļķības...vārītā desa ir un būs super ņammīga...lai tur ir kas būdams ..papiri avīzes pilnīgi vienalga...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl